Jutro wznowienie IV-ligowych rozgrywek:

autor: Redakcja; 2021-03-26 12:34:08; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro zostaną wznowione rozgrywki ligowe, a piłkarskie emocje zainauguruje mecz w Busko Zdroju, gdzie miejscowy AKS zmierzy się z trzecią siłą naszej ligi czyli GKS-em Nowiny. Czarni Połaniec swój mecz rozegrają w niedzielne po południe w Staszowie gdzie będą gościć Łysicę Bodzentyn.. A więc po tygodniu pauzy wraca piłkarska IV- liga gr. Świętokrzyskiej.

Inauguracja 22 serii gier w Busku...

- "Buszczanie" bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenną od przekonującego zwycięstwa z OKS Opatów, a wynik końcowy to 6-2. Drużyna AKS-u, zajmuje w ligowej tabeli 10 miejsce na to złożyło się 9 zwycięstw, 2 remisy oraz 9 meczów zakończonych niekorzystnym wynikiem co ostatecznie pozwoliło zgromadzić 29 punktów. Drużyna z Nowin rundę rewanżową rozpoczęła od falstartu przegrywają w pierwszym wiosennej serii gier z Hetmanem Włoszczowa, mecz który zakończył się wynikiem 1-2. To spotkanie zaplanowano na sobotę 27 marca na godzinę 15.

Lider zagra u siebie z Łysicą Bodzentyn...

- Świetnie wiosenne zmagania rozpoczęła drużyna Czarnych Połaniec, która w pierwszej wiosennej kolejce pokonała w Staszowie, Wierną Małogoszcz 3-2. Ekipa z Połańca przewodzi w ligowej tabeli z 47 punktami na co, złożyło się 15 zwycięstw, 2 mecze zakończyły się podziałem punktów a w trzech spotkaniach piłkarze z Połańca musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Przeciwnikiem teamu z Połańca będzie drużyna Łysicy Bodzentyn, która rundę rewanżową rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa z Moravią Morawica w stosunku 2-1. Drużyna z Bodzentyna zajmuje 8 miejsce z 30 punktami. Początek tego meczu w niedziele o 15.

Naprzód Jędrzejów podejmuje MKS Neptun Końskie...

- W niedzielne po południe ciekawie zapowiada się mecz w Jędrzejowie gdzie tamtejszy Naprzód zagra z Neptunem Końskie. Ekipa Naprzodu aby poważnie myśleć o utrzymaniu to najbliższy mecz z drużyną z Końskich musi po prostu wygrać. W pierwszej kolejce rundy wiosennej drużyna z Jędrzejowa z remisowała 3-3 z Alitem Ożarów. Piłkarze Naprzodu Jędrzejów na swoim ligowym koncie zgromadzili 12 punktów, po rozegraniu 20 meczów ligowych. Nie wiele lepsze na stroje panują w obozie Neptuna Końskie ta drużyna w ligowej tabeli zajmuje 16 miejsce z 22 punktami, a na taki bilans punktowy złożyło się 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 10 porażek. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

22 seria gier 4 ligi - Świętokrzyskiej.

MKS Star Starachowice - TS 1946 Nida Pińczów.
GKS Rudki - Granat Skarżysko-Kamienna.
MKS Olimpia Pogoń Staszów - Alit Ożarów.
Naprzód Jędrzejów - MKS Neptun Końskie.
MKS Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn.
MKS Orlicz Suchedniów - OKS Opatów.
Moravia Morawica - Hetman Włoszczowa.
AKS 1947 Busko Zdrój - GKS Nowiny.
Lubrzanka Kajetanów - Spartakus Daleszyce.
Partyzant Radoszyce - MKS Wierna Małogoszcz.

 

 

źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual