KSZO Ostrowiec - Czarni Połaniec 1:0

autor: Luki92; 2019-04-20 19:52:42; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec w meczu 25 kolejki o mistrzostwo III ligi, w grupie IV przegrali z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1. (0-0)

Pierwsza połowa spotkania to wyrównana gra obu drużyn, pierwsza groźną sytuacje podbramkową odnotowaliśmy w 35 minucie wtedy zawodnik gospodarzy mocnym uderzeniem z około 20 metrów próbował pokonać bramkarza połanieckiej drużyny jednak piłka uderzyła tylko w słupek. Kilka chwil później pomarańcowo-czarni mieli rzut wolny, którego egzekutorem był Fabian Burzyński, jego strzał ze stałego fragmentu był groźny gdyż futbolówka trafiła w poprzeczkę. Pod koniec pierwszej połowy świetną okazję na otwarcie wyniku miał Mateusz Madej, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z golkiperem Czarnych Połaniec i tym samym pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie to drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kontrolowała przebieg meczu i z minuty na minutę pachniało tu golem. Natomiast w 65 minucie sędzia z boiska wyrzucił Mateusza Załuckiego, który obejrzał drugi żółty kartonik i w konsekwencji otrzymał czaerwoną kartkę. Od tego momentu, podopieczni Krzysztofa Łętochy mecz kończyli w osłabieniu. Chwile później oglądaliśmy akcję bramkową drużyny KSZO, kiedy Patryk Cheba dośrodkował z prawej strony boiska, a do piłki dopadł Kamil Bełczowski i mocnym strzałem głową pokonał Piotra Gnatka. Czarni próbowali jeszcze odmienić losy meczu ale wynik nie uległ już zmianie.

Ta przegrana oznacza że po tej serii gier Czarni Połaniec będą zamykać ligową tabelę z 18 punktami. Następny mecz Czarni zagrają u siebie z kolejną mocną drużyną Stalą Rzeszów.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec 1-0 (0-0)

Bramka: 72 min. 1:0 Kamil Bełczowski.

KSZO 1929: Frątczak – P.Cheba, Puton, Mężyk, D.Cheba – Łokieć (46 min. Bełczowski), Rogoziński (46 min. Sarwicki), Burzyński, Madej (89 min. Oskar Brociek), Kapsa (85 min. Ziółkowski) – Grunt (90 min. Mateusz Wróbel).

Trener: Marcin Wróbel.

Czarni: Gnatek – Wątróbski, Załucki, Witek, Misztal, Buczek, Janiec, Bawor (68 min. Zięba), Tetlak, Ryguła (62 min. Żyła), Krępa (79 min. Meszek).

Trener: Krzysztof Łętocha.

Żółte kartki: Rogoziński, Mężyk, Sarwicki, Burzyński (KSZO 1929) oraz Bawor, Janiec, Załucki, Krępa (Czarni).

Czerwona kartka: Załucki (65 min. za dwie żółte kartki).

źródło: własne / cozadzien.pl /