KSZO Ostrowiec vs Czarni

autor: Luki92; 2019-04-20 11:55:26; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś, Czarni Połaniec zagrają na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. A to spotkanie zostanie rozegrane w ramach 25 serii gier o mistrzostwo 3 ligi w grupie 4, a pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.

Z kim dziś zagramy?

Naszym przeciwnikiem będzie zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, ta drużyna obecnie zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli, a na to złożyło się 9 zwycięstw, 7 remisów oraz 8 razy piłkarze KSZO schodzili z boiska pokonani. Co łącznie pozwoliło im zdobyć 34 punkty. W minionej serii gier piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego ulegli w Puławach miejscowej Wiśle 0-2.

Szansa na przełamanie?

Czarni Połaniec jeszcze w tym roku nie zanotowali zwycięstwa, czy to będzie ten dzień kiedy połaniecka drużyna wejdzie na zwycięską ścieżkę? Oto będzie wręcz nie zwykle trudno iż mecze z KSZO zawsze do najłatwiejszych nie należały. Ale jak wiemy teoretycznie drużyny z końca tabeli mają w takich pojedynkach większe szanse w związku, że po prostu są lekceważone przez teoretycznie silniejszego rywala.

Początek meczu: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a Czarni Połaniec o godzinie 17, na stadionie KSZO.

źródło: własne / fot. Rafał Soboń