Komunikat działu technicznego:

autor: Luki92; 2019-11-04 11:46:27; mksczarnipolaniec.pl;

W związku z problemami technicznymi nasza strona przez jakiś czas była niedostępna pod adresem mksczarnipolaniec.pl – Te kłopoty są już za nami, a przed nami czas na aktualizacje całego serwisu oraz będziemy chcieli nawiązać kontakt z osobami, które współtworzą oficjalną stronę internetową, nie trzeba ukrywać że nasze relacje nie układają się najlepiej.

 

Mało klubów 4-ligowych się może pochwalić dwiema stronami internetowymi, razem gramy do tej samej bramki. Bardzo byśmy chcieli aby nasze strony między sobą współpracowały dlatego liczymy że nasi koledzy ze strony oficjalnej podejmą z nami rozmowy. Taka współpraca może tylko wyjść obu serwisom internetowym na dobre.

 

Pojawia się również temat zmiany szaty graficznej, na tą chwile nie planujemy jej zmiany, choć nie wykluczamy takiej zmiany. Druga sprawa nie jesteśmy również zainteresowani zmianą statusu strony pod względem serwisu oficjalnego czemu tak jest? Nie chcemy ingerować w serwis prowadzony przez osoby bardziej związane z drużyną Czarnych Połaniec. Kolejny temat na tablice bierzemy czy na stronie „nieoficjalnej” pojawią się inne sekcje klubu „MKS Czarni Połaniec” musimy was zmartwić takich sekcji na tą chwile nie planujemy wdrażać w struktury naszej strony.

 

Ostatnia rzecz na, której nam nie wątpliwie zależy to aktywność w naszych kanałach social media, liczymy na częstszą aktywność naszych fanów na facebook’u oraz twitterze.

 

Zespół: mksczarnipolaniec.pl

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual