ŁKS Probudex Łagów mistrzem jesieni!

autor: Luki92; 2019-12-04 16:17:12; mksczarnipolaniec.pl;

To była bardzo emocjonująca, a zarazem bardzo ciekawa runda jesienna w świętokrzyskiej IV lidze. Mistrzem jesieni została drużyna ŁKS-u Probudex Łagów, która przez prawie całą rundę prezentowała najrówniejszą formę ze wszystkich drużyn. Na drugim miejscu jesień zakończyła drużyna GKS-u Zio-Max Nowiny, a trzecie miejsce przypadło Czarnym Połaniec.

ŁKS Probudex Łagów (Mistrz rundy jesiennej.)

- To była świetna runda dla zawodników ŁKS-u Probudex Łagów, drużyna na, którą nikt nie stawiał przed sezonem prezentowała się bardzo dobrze i trzeba to jasno powiedzieć że drużyna ŁKS-u Łagów zasłużenie wygrała rundę jesienną. Drużyna z Łagowa wyrasta na głównego kandydata do wygrania IV ligi w grupie - Świętokrzyskiej.  W liczbach drużyna ŁKS-u wyglądała tak, 13 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 mecze kończyły się przegranymi.

MKS Czarni Połaniec 3 – miejsce na zakończenie rundy jesiennej.

- Za nami pełna wrażeń runda jesienna, a drużyna Czarnych Połaniec tą rundę zakończyła na trzecim miejscu w ligowej tabeli. To była bardzo dobra runda wykonaniu zawodników prowadzonych przez Krzysztofa Łętochę, ale trzeba dodać że minimalnie lepiej w tej rundzie spisywały się drużyny z Łagowa i Nowin. Oczywiście drużynie „Czarnych” przydarzały się słabsze mecze ale oceniając całą rundę, Czarni prezentowali się bardzo dobrze. Mamy nadzieje że runda wiosenna dla połanieckiej drużyny będzie jeszcze lepsza i Czarni włączą się do walki o mistrzostwo IV ligi.

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk