MATCHDAY: Czarni Połaniec - Granat S-K:

autor: Luki92; 2019-10-13 10:14:57; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna Czarnych Połaniec zagra przed własną publicznością z Granatem Skarżysko Kamienna, w ramach 12 serii gier o mistrzostwo IV ligi w okręgu – Świętokrzyskim. Pierwszy gwizdek dzisiejszego meczu już o godzinie 14.

Granat Skarżysko Kamienna w obecnych rozgrywkach radzi sobie całkiem dobrze, bo drużyna naszego najbliższego rywala zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 26 punktów. A w ostatnim meczu ligowym to Granat u siebie pokonał beniaminka GKS Rudki w stosunku 4-0.

Czarni Połaniec zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli z 26- punktami, a w poprzedniej serii gier podopieczni Krzysztofa Łętochy pokonali w meczu wyjazdowym Pińczowską Nidę 1-0.

Liczymy na dobre widowisko i mamy nadzieje na wsparcie kibiców drużyny "Czarnych” HEJ CZARNI GOOOL

źródło: własne