MKS Czarni Połaniec kończą sezon na trzecim miejscu!

autor: Redakcja; 2020-05-16 14:44:00; mksczarnipolaniec.pl;

Za nami już sezon 2019/20, w rozgrywkach IV ligi w grupie: - Świętokrzyskiej. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskała drużyna ŁKS-u Probudex Łagów. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna GKS-u Nowiny, a trzecie miejsce przypadło Czarnym Połaniec. Czas na podsumowanie tego krótkiego sezonu.

 

1. ŁKS Probudex Łagów (mistrz ligi)

- To była wspaniała runda dla drużyny z Łagowa, przez całą rundę jesienną drużyna ŁKS-u prezentowała bardzo wysoką formę oraz była drużyną konkretną, która punktowała niemalże w każdym ligowym spotkaniu. Kluczowe liczby kończące ten sezon, 14 meczów kończyło się zwycięstwem Łagowian, dwukrotnie dzielili się punktami również dwa razy musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Co ostatecznie pozwoliło im zgromadzić 44 punkty. W końcowym rozrachunku to właśnie drużyna z Łagowskiego ŁKS-u wygrała ligę i uzyskała awans do rozgrywek trzecioligowych. Tym samym jest to największy sukces klubu z Łagowa, drużynie ŁKS-u życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach 3 ligi w grupie: IV.

2. GKS Zio-Max Nowiny.

- Drużyna GKS-u Zio-Max Nowiny może czuć niedosyt ze sezon ligowy został przed wcześnie zakończony. Drużyna z Nowin miała szanse spore do włączenia się do walki o awans do piłkarskiej trzeciej ligi, wszystko jednak zostało nagle przerwane za sprawą koronawirusa, który nieźle w piłkarskim środowisku namieszał i kilkanaście tygodni później podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek i marzenia o awansie do trzeciej ligi piłkarze z Nowin muszą jeszcze odłożyć na jakiś czas. A tak prezentują się końcowe liczby, 12 zwycięstw 4 remisy oraz 2 mecze kończyły przegraną GKS-u. Tym samym GKS Zio-Max Nowiny sezon zakończył na drugim miejscu z 40- punktami.

3. MKS Czarni Połaniec.

- Piłkarze Czarnych Połaniec zakończyli sezon ligowy na trzecim miejscu, a na to miejsce złożyły się następujące liczby, 11 meczów zakończone zwycięstwami, 4 razy na tablicy wyników widniał stosunek remisowy, a 2 spotkania kończyły się nie powodzeniem, co pozwoliło Połanieckiej drużynie zgromadzić 38- punktów. Czarni Połaniec w obecnym sezonie występowali w roli spadkowicza z trzeciej ligi. Podsumowując już ten sezon wykonaniu piłkarzy prowadzonych przez Krzysztofa Łętochę drużyna prezentowała się solidnie ale były mecze że czegoś zabrakło i to trzecie miejsce jest jak najbardziej zasłużone.

Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyła tylko pierwsza drużyna czyli ŁKS Probudex Łagów, który w seoznie 2020/21 będzie rywalizował na trzeciioligowych boiskach.

 

żródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual