Matchday: Czarni - Łysica Bodzentyn:

autor: Redakcja; 2019-11-09 09:36:41; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna Czarnych Połaniec podejmować będzie na własnym obiekcie Łysicę Bodzentyn w ramach 16 serii gier o mistrzostwo IV ligi w grupie - Świętokrzyskiej. A pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 13.

O naszym przeciwniku:

Łysica Bodzentyn została założona w 1948 roku, największym sukcesem klubu z Bodzentyna było 2 miejsce w rozgrywkach trzeciej ligi w sezonie 2012/13. Łysica to obecnie siódma siła naszej ligi, a na swoim ligowym koncie zgromadzili 20 punktów. A na to złożyło się 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 5 meczów kończyło się nie korzystnym wynikiem dla Bodzentynian.

Początek dzisiejszego meczu o 13 w Połańcu, jak zawsze w meczu w Połańca liczymy na naszych kibiców, których serdecznie zapraszamy na ten mecz.

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk