Mecz z Naprzód Jędrzejów przełożony!

autor: Luki92; 2020-09-25 15:48:06; mksczarnipolaniec.pl;

Jutrzejszy mecz Czarnych Połaniec z drużyną KS Naprzód Jędrzejów nie dojdzie do skutku ze względu na problemy zdrowotne ekipy z Jędrzejowa. Nowy termin tego meczu nie jest jeszcze znany, a nowy termin tego spotkania wyznaczy "Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej." A ten miał być rozgrywany w ramach 11 serii gier o mistrzostwo 4 ligi w okręgu - Świętokrzyskim.

Oficjalny komunikat klubu:

Sobotni mecz z Naprzodem Jędrzejów Zostaje odwołany!!! Mecz odbędzie się w innym terminie wyznaczonym przez ŚZPN w Kielcach. Drużyna z Jędrzejowa poinformowała, że nie zbierze kadry na jutrzejsze spotkanie z powodu choroby kilku zawodników, w związku z tym zarząd Czarnych wyraził zgodę na przełożenie spotkania. Zawodnikom Naprzodu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na czwartoligowe boiska.

A więc najbliższy mecz ligowy, Czarni Połaniec rozegrają 4 października o 15 na wyjeździe, a naszym przeciwnikiem będzie Partyzant Radoszyce.

źródło: MKS Czarni Połaniec