Nabór do działu redakcyjnego:

autor: Luki92; 2020-12-26 20:09:18; mksczarnipolaniec.pl;

Trwa przerwa zimowa w rozgrywkach ligowym na szczeblu 4 ligi w grupie: Świętokrzyskiej. Również po krótkiej przerwie wraca do życia nasza strona tym samym otwieramy rekrutacje na wszystkie działy prasowe na rundę wiosenną, mamy dużą nadzieję że się wkrótce wzmocnimy i będziemy widoczni już na wszystkich stadionach IV-ligowych w naszym województwie w rundzie rewanżowej.

A więc co obejmują w naszym programie działy prasowe, są to następujące pozycje, relacje live, fotorelacje, sprawozdania meczowe, współpraca z redakcjami innych klubów piłkarskich z tej samej ligi. Również oczekujemy wiedzy na temat futbolu oraz znajomości sytuacji jaka przedstawia się w obecnej chwili w danych rozgrywkach.


Jesteśmy stroną nieoficjalną co oznacza że nie wszędzie mamy dostęp do jakiś materiałów związanych z oficjalnymi kanałami klubu. Chętnie widzieliśmy by w naszych strukturach strony osoby współtworzące nasz projekt, żeby były kibicami Czarnych Połaniec. Czego oczekujemy? Tylko i wyłącznie zaangażowania, nie jesteś pewien czy sobie u nas poradzisz? Chętnie ci przedstawimy jak wygląda serwis od strony technicznej jeśli będziesz zainteresowany przejdziemy już do kolejnego etapu a na zakończenie przeszkolimy, bez egzaminów, bez stresowo. Zapraszamy i na koniec. Czekamy na ciebie!


Napisz do nas: redakcja@mksczarnipolaniec.pl

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual