Pewne zwycięstwo na zakończenie rundy!

autor: Luki92; 2020-11-22 14:56:04; mksczarnipolaniec.pl;

Za nami już ostatni ligowy mecz w rundzie jesiennej, drużyna Czarnych Połaniec w meczu wyjazdowym pokonała GKS Rudki 3:0. Bramki w dzisiejszym meczu dla „Źółto-Czarnych” zdobywali m.in. Adrian Gębalski w 5 minucie, Filip Krępa w 18 i 71 minucie. Tym samym, ekipa z Połańca w rundzie jesiennej uzyskała następujące liczby 13 meczów zakończonych zwycięstwami, 2 mecz zakończyły się podziałem punktów z kolei 3 mecze zakończyły się niekorzystnym rozstrzygnięciem.

Czarni Połaniec wciąż są w grze o regionalny Puchar Polski, jednak jeszcze nie zostały rozlosowane pary V rundy tych rozgrywek. Niezwłocznie po rozlosowaniu par poinformujemy za pośrednictwem naszej strony, jaka drużyna będzie przeciwnikiem Czarnych Połaniec.

Miejmy nadzieję że już w rundzie wiosennej zobaczymy się już na stadionie.

W trakcie rundy jesiennej dziękujemy za wsparcie dla naszych zawodników z trybun stadionu w Połańcu i nie tylko. Do zobaczenia w marcu 2021 roku.

GKS Rudki - MKS Czarni Połaniec 0:3 (0:2)

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk