Piłkarze Czarnych Połaniec wrócili do treningów.

autor: Luki92; 2019-07-05 06:11:25; mksczarnipolaniec.pl;

Piłkarze Czarnych Połaniec w dniu 2 lipca 2019 roku, rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w rozgrywkach IV ligi w grupie: Świętokrzyskiej. Na pierwszym treningu było obecnych 15-stu zawodników. Funkcję trenera „Czarnych” dalej sprawuje Pan Krzysztof Łętocha.

W drużynie nastąpiło sporo zmian kadrowych, bo wiem z klubem pożegnało się kilku zawodników m.in. Jakub Borusiński, Piotr Gnatek, Marcin Misiak, Karol Karólak, Sebastian Ryguła, Rafał Michalik oraz Damian Skiba.

W ostatnim czasie do drużyny dołączył nowy zawodnik Krystian Rzepa, który wcześniej reprezentował barwy Pogoni Staszów.

W związku że nie otrzymaliśmy z klubu pełnej listy sparing partnerów, posiłkowaliśmy się tym co znaleźliśmy w internecie.

Mecze kontrolne:

20 Lipca 2019 – Igloopol Dębica.

3 Sierpnia 2019 – Błękitni Ropczyce.

*W razie nowych rywali sparingowych, ten news będzie aktualizowany.

Pierwsza kolejka ligowego sezonu 2019/20 zostanie rozegrana 10/11 sierpnia 2019 roku.

źródło: własne / polaniec.com.pl / fot. Puszcza Niepołomice