Podział punktów w Kraśniku!

autor: Luki92; 2019-04-11 12:24:38; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec we wczorajszym meczu wyjazdowym zremisowali bezbramkowo ze Stalą Kraśnik. Spotkanie było rozgrywane w ramach 23 kolejki w piłkarskiej III lidze w grupie IV.

Z przebiegu całego meczu można się odnieść że spotkanie było wyrównane, w pierwszej połowie meczu obie drużyny nie stworzyły za wiele sytuacji pod bramkowych. W drugiej połowie gospodarze próbowali zaskoczyć, Połaniecką drużynę stałymi fragmentami gry ale to nie przynosiło skutku. Bardzo groźny strzał rzutu wolnego oddał Rafał Król ale bramkarz „Czarnych” dobrze interweniował. Od 79 minuty gospodarze mecz kończyli w „10” gdyż drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną obejrzał Maciej Welman. Już więcej nic ciekawego się na boisku nie wydarzyło i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Już w sobotę przed piłkarzami z Połańca bardzo trudny mecz przed własną publicznością z Motorem Lublin.

FKS Stal Kraśnik - MKS Czarni Połaniec 0-0

źródło: własne / dziennikwschodni.pl / fot. stalkrasnik.pl