Przed meczem: Stal Kraśnik vs Czarni!

autor: Luki92; 2019-04-10 11:14:12; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś Czarni Połaniec w Kraśniku zagrają z miejscową Stalą. A będzie to mecz rozgrywany w ramach 23 kolejki o mistrzostwo III ligi w grupie IV. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 16.

Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Stali Kraśnik, a w ostatnich tygodniach piłkarze z Kraśnika prezentują się całkiem dobrze. A w ostatniej ligowej serii gier zremisowali 2-2 w Puławach z tamtejszą Wisłą.

Czarni Połaniec natomiast liczą że w dzisiejszym meczu nastąpi przełamanie i drużyna zacznie punktować i robić małe kroczki w celu utrzymania w rozgrywkach trzecioligowych. Dzisiejszy mecz wcale nie będzie należał do najłatwiejszych, bo nasz przeciwnik jest bardzo wymagający.

Dziś na pewno w Kraśniku nie zobaczymy Damiana Skibę, który w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę. Nadal z kontuzjami zmagają się Maciej Witek oraz Rafał Michalik.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 16, w Kraśniku.

źródło: własne / czarni.polaniec.pl