Pucharowa przegrana z KSZO:

autor: Luki92; 2019-05-22 09:13:29; mksczarnipolaniec.pl;

Wczoraj został rozegrany mecz półfinałowy Okręgowego Pucharu Polski po między KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Czarnymi Połaniec, ten mecz zakończył się wygraną drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego w rezultacie 2-0.

To nie był dobry mecz wykonaniu zawodników z Połańca, mimo że pierwsze minuty nie wyglądały źle to im dalej w mecz tym większe błędy pojawiały się w obronie, co potem przełożyło się na strzelane gole przez drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Następny mecz, Czarni zagrają na własnym stadionie z drużyną Avii Świdnik, a ten mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o 17.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec 2-0

źródło: własne / fot. ostrowiecka.pl