Pucharowe starcie z KSZO Ostrowiec

autor: Redakcja; 2019-05-21 14:14:50; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś wielkie piłkarskie emocje za sprawą Okręgowego Pucharu Polski gdzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski będzie podejmował drużynę Czarnych Połaniec. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 17, mecz będzie rozgrywany na stadionie „KSZO”.

 

W poprzedniej rundzie było tak…

 

- Czarni Połaniec w ¼ finału Okręgowego Pucharu Polski pokonali GKS Rudki 0-1, po golu w 89 minucie, którego zdobył Sebastian Ryguła. Drużyna z Rudek występuje w rozgrywkach na szczeblu klasy okręgowej w naszym województwie. Natomiast KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w minionej rundzie poradził sobie z drużyną z A-klasy a mianowicie w Kielcach pokonał tamtejsze Orlęta w stosunku 3-1.

 

Zagrają o finał Okręgowego Pucharu Polski…

 

- Dzisiejszy mecz puchary to mecz z ligowymi rywalami, ale trzeba już się powoli oswoić z myślą że w przyszłym sezonie zawodnicy z Połańca będą biegać po IV- ligowych boiskach. Zupełnie ze spokojem do nowego sezonu podejdzie drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego, która ma już pewne utrzymanie. Rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, wiadomo z kim gramy nasi rywale na pewno zrobią wszystko by znaleźć się finale tych pucharowych rozgrywek. Aby uratować ten sezon, Czarni Połaniec muszą zagrać najlepszy mecz sezonu aby myśleć o pokonaniu ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Oczywiście faworytem dzisiejszego meczu będzie drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyskiego.


A w drugim półfinale zagrają…

 

- W drugim meczu półfinałowym Granat Skarżysko Kamienny zagra z trzecioligowym Spartakusem Daleszyce. A to spotkanie zostanie rozegrane w Daleszycach, a gospodarzem tego meczu będzie drużyna że Skarżyska Kamiennego.

 

źródło: własne / fot. PZPN

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Łonowiec9 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Chciałbym pisać newsy na stronie. Czy jest taka możliwość? proszę podać działający adres email, bo ten redakcja@mksczarnipolaniec.pl z działu kontakt, nie działa.
Design by Sensual; Code: Sensual