Pucharowe zwycięstwo z GKS Rudki!

autor: Luki92; 2019-04-04 16:08:21; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec wczoraj rozegrali mecz w ramach ¼ rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski, a połaniecka drużyna zmierzyła się z GKS Rudki, który pokonała 1-0 po golu w 89 minucie Sebastiana Ryguły.

Przeciwnikiem drużyny Czarnych Połaniec była ekipa GKS-u Rudki, która na co dzień rywalizuje w klasie Okręgowej i na tym szczeblu rozgrywek zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli z 40 punktami.

Mecze pucharowe są zawsze świetną okazją dla tych teoretycznie słabszych klubów, bo mogą sprawić zawsze miłą niespodziankę pokonując teoretycznie silniejszą drużynę. Tym razem nie było niespodzianki bo drużyna Czarnych Połaniec pokonała GKS Rudki 1-0, po golu w 89 minucie a na listę strzelców wpisał się Sebastian Ryguła.

Mecz był rozgrywany na stadionie GKS-u Rudki.

GKS Rudki – MKS Czarni Połaniec 0-1 (0-0)

źródło: własne