Ramowy terminarz 4 ligi gr. Święto...

autor: Redakcja; 2020-07-05 22:13:32; mksczarnipolaniec.pl;

Poznaliśmy ramowy terminarz 4 ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Czarni Połaniec batalie w rozgrywkach na szczeblu IV-ligi zainaugurują spotkaniem w Małogoszczy z miejscową Wierną. Pierwsze domowe spotkanie podopieczni Grzegorza Wcisło rozegrają w drugiej serii gier o mistrzostwo IV ligi. Poniżej prezentujemy zestaw par rundy jesiennej.


1 kolejka: 18/19 lipca 2020

Lubrzanka Kajetanów vs Star Starachowice
TS 1946 Nida Pińczów vs GKS Rudki
Spartakus Daleszyce vs Pogoń 1945 Staszów
Granat Skarżysko Kamienna vs Partyzant Radoszyce
Alit Ożarów vs KS Naprzód Jędrzejów
MKS Wierna Małogoszcz vs MKS Czarni Połaniec
MKS Neptun Końskie vs MKS Orlicz Suchedniów
Łysica Bodzentyn vs Moravia Morawica
OKS Opatów vs AKS 1947 Busko Zdrój
Hetman Włoszczowa vs GKS Nowiny

2 kolejka: 25/26 lipca 2020

Star Starachowice vs GKS Nowiny
AKS 1947 Busko Zdrój vs Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica vs OKS Opatów
MKS Orlicz Suchedniów vs Łysica Bodzentyn
MKS Czarni Połaniec vs MKS Neptun Końskie
KS Naprzód Jędrzejów vs MKS Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce vs Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów vs Granat Skarżysko Kamienna
GKS Rudki vs Spartakus Daleszyce
Lubrzanka Kajetanów vs TS 1946 Nida Pińczów

3 kolejka: 1/2 sierpnia 2020

TS 1946 Nida Pińczów vs Star Starachowice
Spartakus Daleszyce vs Lubrzanka Kajetanów
Granat Skarżysko Kamienna vs GKS Rudki
Alit Ożarów vs Pogoń 1945 Staszów
MKS Wierna Małogoszcz vs Partyzant Radoszyce
MKS Neptun Końskie vs KS Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn vs MKS Czarni Połaniec
OKS Opatów vs MKS Orlicz Suchedniów
Hetman Włoszczowa vs Moravia Morawica
GKS Nowiny vs AKS 1947 Busko Zdrój

4 kolejka: 8/9 sierpnia 2020

Star Starachowice vs AKS 1947 Busko Zdrój
Moravia Morawica vs GKS Nowiny
MKS Orlicz Suchedniów vs Hetman Włoszczowa
MKS Czarni Połaniec vs OKS Opatów
KS Naprzód Jędrzejów vs Łysica Bodzentyn
Partyzant Radoszyce vs MKS Neptun Końskie
Pogoń 1945 Staszów vs MKS Wierna Małogoszcz
GKS Rudki vs Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów vs Granat Skarżysko Kamienna
TS 1946 Nida Pińczów vs Spartakus Daleszyce

5 kolejka: 15/16 sierpnia 2020

Spartakus Daleszyce vs Star Starachowice
Granat Skarżysko Kamienna vs TS 1946 Nida Pińczów
Alit Ożarów vs Lubrzanka Kajetanów
MKS Wierna Małogoszcz vs GKS Rudki
MKS Neptun Końskie vs Pogoń 1945 Staszów
Łysica Bodzentyn vs Partyzant Radoszyce
OKS Opatów vs KS Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa vs MKS Czarni Połaniec
GKS Nowiny vs MKS Orlicz Suchedniów
AKS 1947 Busko Zdrój vs Moravia Morawica

6 kolejka: 22/23 sierpnia 2020

Star Starachowice vs Moravia Morawica
MKS Orlicz Suchedniów vs AKS 1947 Busko Zdrój
MKS Czarni Połaniec vs GKS Nowiny
KS Naprzód Jędrzejów vs Hetman Włoszczowa
Partyzant Radoszyce vs OKS Opatów
Pogoń 1945 Staszów vs Łysica Bodzentyn
GKS Rudki vs MKS Neptun Końskie
Lubrzanka Kajetanów vs MKS Wierna Małogoszcz
TS 1946 Nida Pińczów vs Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce vs Granat Skarżysko Kamienna

7 kolejka: 29/30 sierpnia 2020

Granat Skarżysko Kamienna vs Star Starachowice
Alit Ożarów vs Spartakus Daleszyce
MKS Wierna Małogoszcz vs TS 1946 Nida Pińczów
MKS Neptun Końskie vs Lubrzanka Kajetanów
Łysica Bodzentyn vs GKS Rudki
OKS Opatów vs Pogoń 1945 Staszów
Hetman Włoszczowa vs Partyzant Radoszyce
GKS Nowiny vs KS Naprzód Jędrzejów
AKS 1947 Busko Zdrój vs MKS Czarni Połaniec
Moravia Morawica vs MKS Orlicz Suchedniów

8 kolejka: 5/6 września 2020

Alit Ożarów vs Star Starachowice
MKS Czarni Połaniec vs Moravia Morawica
KS Naprzód Jędrzejów vs AKS 1947 Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce vs GKS Nowiny
Pogoń 1945 Staszów vs Hetman Włoszczowa
GKS Rudki vs OKS Opatów
Lubrzanka Kajetanów vs Łysica Bodzentyn
TS 1946 Nida Pińczów vs MKS Neptun Końskie
Spartakus Daleszyce vs MKS Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko Kamienna vs Alit Ożarów

9 kolejka: 12/13 września 2020

Alit Ożarów vs Spartakus Daleszyce
MKS Wierna Małogoszcz vs Granat Skarżysko Kamienna
MKS Neptun Końskie vs Spartakus Daleszyce
Łysica Bodzentyn vs TS 1946 Nida Pińczów
OKS Opatów vs Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa vs GKS Rudki
GKS Nowiny vs Pogoń 1945 Staszów
AKS 1947 Busko Zdrój vs Partyzant Radoszyce
Moravia Morawica vs KS Naprzód Jędrzejów
MKS Orlicz Suchedniów vs MKS Czarni Połaniec

10 kolejka: 19/20 września 2020

Star Starachowice vs MKS Czarni Połaniec
KS Naprzód Jędrzejów vs MKS Orlicz Suchedniów
Partyzant Radoszyce vs Moravia Morawica
Pogoń 1945 Staszów vs AKS 1947 Busko Zdrój
GKS Rudki vs GKS Nowiny
Lubrzanka Kajetanów vs Hetman Włoszczowa
TS 1946 Nida Pińczów vs OKS Opatów
Spartakus Daleszyce vs Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko Kamienna vs MKS Neptun Końskie
Alit Ożarów vs MKS Wierna Małogoszcz

11 kolejka: 26/27 września 2020

MKS Wierna Małogoszcz vs Star Starachowice
MKS Neptun Końskie vs Alit Ożarów
Łysica Bodzentyn vs Granat Skarżysko Kamienna
OKS Opatów vs Spartakus Daleszyce
Hetman Włoszczowa vs TS 1946 Nida Pińczów
GKS Nowiny vs Lubrzanka Kajetanów
AKS 1947 Busko Zdrój vs GKS Rudki
Moravia Morawica vs Pogoń 1945 Staszów
MKS Orlicz Suchedniów vs Partyzant Radoszyce
MKS Czarni Połaniec vs KS Naprzód Jędrzejów

12 kolejka: 3/4 październik 2020

Star Starachowice vs KS Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce vs MKS Czarni Połaniec
Pogoń 1945 Staszów vs MKS Orlicz Suchedniów
GKS Rudki vs Moravia Morawica
Lubrzanka Kajetanów vs AKS 1947 Busko Zdrój
TS 1946 Nida Pińczów vs GKS Nowiny
Spartakus Daleszyce vs Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko Kamienna vs OKS Opatów
Alit Ożarów vs Łysica Bodzentyn
MKS Wierna Małogoszcz vs MKS Neptun Końskie

13 kolejka: 10/11 październik 2020

MKS Neptun Końskie vs Star Starachowice
Łysica Bodzentyn vs MKS Wierna Małogoszcz
OKS Opatów vs Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa vs Granat Skarżysko Kamienna
GKS Nowiny vs Spartakus Daleszyce
AKS 1947 Busko Zdrój vs TS 1946 Nida Pińczów
Moravia Morawica vs Lubrzanka Kajetanów
MKS Orlicz Suchedniów vs GKS Rudki
MKS Czarni Połaniec vs Pogoń 1945 Staszów
KS Naprzód Jędrzejów vs Partyzant Radoszyce

14 kolejka: 17/18 październik 2020

Star Starachowice vs Partyzant Radoszyce
Pogoń 1945 Staszów vs KS Naprzód Jędrzejów
GKS Rudki vs MKS Czarni Połaniec
Lubrzanka Kajetanów vs MKS Orlicz Suchedniów
TS 1946 Nida Pińczów vs Moravia Morawica
Spartakus Daleszyce vs AKS 1947 Busko Zdrój
Granat Skarżysko Kamienna vs GKS Nowiny
Alit Ożarów vs Hetman Włoszczowa
MKS Wierna Małogoszcz vs OKS Opatów
MKS Neptun Końskie vs Łysica Bodzentyn

15 kolejka: 24/25 październik 2020

Łysica Bodzentyn vs Star Starachowice
OKS Opatów vs MKS Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa vs MKS Wiera Małogoszcz
GKS Nowiny vs Alit Ożarów
AKS 1947 Busko Zdrój vs Granat Skarżysko Kamienna
Moravia Morawica vs Spartakus Daleszyce
MKS Orlicz Suchedniów vs TS 1946 Nida Pińczów
MKS Czarni Połaniec vs Lubrzanka Kajetanów
KS Naprzód Jędrzejów vs GKS Rudki
Partyzant Radoszyce vs Pogoń 1945 Staszów

16 kolejka: 31 październik 2020

Star Starachowice vs Pogoń 1945 Staszów
GKS Rudki vs Partyzant Radoszyce
Lubrzanka kajetanów vs KS Naprzód Jędrzejów
TS 1946 Nida Pińczów vs MKS Czarni Połaniec
Spartakus Daleszyce vs MKS Orlicz Suchedniów
Granat Skarżysko Kamienna vs Moravia Morawica
Alit Ożarów vs AKS 1947 Busko Zdrój
MKS Wierna Małogoszcz vs GKS Nowiny
MKS Neptun Końskie vs Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn vs OKS Opatów

17 kolejka: 7/8 listopad 2020

OKS Opatów vs Star Starachowice
Hetman Włoszczowa vs Łysica Bodzentyn
GKS Nowiny vs MKS Neptun Końskie
AKS 1947 Busko Zdrój vs MKS Wierna Małogoszcz
Moravia Morawica vs Alit Ożarów
MKS Orlicz Suchedniów vs Granat Skarżysko Kamienna
MKS Czarni Połaniec vs Spartakus Daleszyce
KS Naprzód Jędrzejów vs TS 1946 Nida Pińczów
Partyzant Radoszyce vs Lubrzanka Kajetanów
Pogoń 1945 Staszów vs GKS Rudki

18 kolejka: 11 listopad 2020

Star Starachowice vs GKS Rudki
Lubrzanka Kajetanów vs Pogoń 1945 Staszów
TS 1946 Nida Pińczów vs Partyzant Radoszyce
Spartakus Daleszyce vs KS Naprzód Jędrzejów
Granat Skarżysko Kamienna vs MKS Czarni Połaniec
Alit Ożarów vs MKS Orlicz Suchedniów
MKS Wierna Małogoszcz vs Moravia Morawica
MKS Neptun Końskie vs AKS 1947 Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn vs GKS Nowiny
OKS Opatów vs Hetman Włoszczowa

19 kolejka: 14/15 listopad 2020

Hetman Włoszczowa vs Star Starachowice
GKS Nowiny vs OKS Opatów
AKS 1947 Busko Zdrój vs Łyscia Bodzentyn
Moravia Moravica vs MKS Neptun Końskie
MKS Orlicz Suchedniów vs MKS Wierna Małogoszcz
MKS Czarni Połaniec vs Alit Ożarów
KS Naprzód Jędrzejów vs Granat Skarżysko Kamienna
Partyzant Radoszyce vs Spartakus Daleszyce
Pogoń 1945 Staszów vs TS 1946 Nida Pińczów
GKS Rudki vs Lubrzanka Kajetanów

źródło: własne / fot. Łączy nas piłka / 90minut.pl / szpnkielce.pl

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual