Ramowy terminarz 4 ligi gr. świętokrzyskiej!

autor: Redakcja; 2019-07-12 09:12:59; mksczarnipolaniec.pl;

W dniu 10 lipca 2019 roku, poznaliśmy ramowy terminarz na najbliższą rundę w piłkarskiej IV- lidze w grupie świętokrzyskiej. Czarni Połaniec na inaugurację rozgrywek zagrają w 1 serii gier na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce. Natomiast pierwszy mecz ligowy przed własną publicznością, Czarni rozegrają w 3 kolejce z beniaminkiem Orliczem Suchedniów.

 

Pełny terminarz rundy jesiennej dostępny jest poniżej:

 

Kolejka nr. 1 | 10/11 sierpnia 2019

 

MKS Orlicz Suchedniów - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Alit Ożarów - MKS Wierna Małogoszcz.

GKS Rudki - Pogoń Staszów

Spartakus Daleszyce - MKS Czarni Połaniec.

Naprzód Jędrzejów - GKS Partyzant Radoszyce.

MKS Neptun Końskie - GKS Nowiny.

Lubrzanka Kajetanów - ŁKS Probudex Łagów.

TS 1946 Nida Pińczów - Granat Skarżysko-Kamienna.

Star Starachowice - Łysica Bodzentyn.

 

Kolejka nr. 2 | 14/15 sierpnia 2019

 

MKS Zdrój Busko Zdrój - Granat Skarżysko-Kamienna.

MKS Orlicz Suchedniów - GKS Rudki.

Lubrzanka Kajetanów - TS 1946 Nida Pińczów.

MKS Wierna Małogoszcz - ŁKS Probudex Łagów.

GKS Nowiny - Alit Ożarów.

Łysica Bodzentyn - MKS Neptun Końskie.

GKS Partyzant Radoszyce - Star Starachowice.

Spartakus Daleszyce - Naprzód Jędrzejów.

Pogoń Staszów - MKS Czarni Połaniec.

 

Kolejka nr. 3 | 17/18 sierpnia 2018r.

 

GKS Rudki - MKS Zdrój Busko Zdrój.

MKS Czarni Połaniec - MKS Orlicz Suchedniów.

MKS Neptun Końskie - GKS Partyzant Radoszyce.

Naprzód Jędrzejów - Pogoń Staszów.

Star Starachowice - Spartakus Daleszyce.

Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn.

ŁKS Probudex Łagów - GKS Nowiny.

TS 1946 Nida Pińczów - MKS Wierna Małogoszcz.

Granat Skarżysko-Kamienna - Lubrzanka Kajetanów.

 

Kolejka nr. 4 | 24/25 sierpnia 2019r.

 

MKS Zdrój Busko Zdrój - Lubrzanka Kajetanów.

MKS Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko-Kamienna.

GKS Nowiny - TS 1946 Nida Pińczów.

Łysica Bodzentyn - ŁKS Probudex Łagów.

GKS Partyzant Radoszyce - Alit Ożarów.

Spartakus Daleszyce - MKS Neptun Końskie.

Pogoń Staszów -  Star Starachowice.

MKS Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów.

GKS Rudki - MKS Czarni Połaniec.

 

Kolejka nr. 5 | 27/28 sierpnia 2019r.

 

MKS Czarni Połaniec - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Naprzód Jędrzejów -  GKS Rudki.

Star Starachowice - MKS Orlicz Suchedniów.

MKS Neptun Końskie - Pogoń Staszów.

Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce.

ŁKS Probudex Łagów - GKS Partyzant Radoszyce.

TS 1946 Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn.

Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny.

Lubrzanka Kajetanów - MKS Wierna Małogoszcz.

 

Kolejka nr. 6 | 31/01 sierpnia/września 2019r.

 

MKS Zdrój Busko Zdrój - MKS Wierna Małogoszcz.

GKS Nowiny - Lubrzanka Kajetanów.

Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna.

GKS Partyzant Radoszyce - TS 1946 Nida Pińczów.

Spartakus Daleszyce - ŁKS Probudex Łagów.

Pogoń Staszów - Alit Ożarów.

MKS Orlicz Suchedniów - MKS Neptun Końskie.

GKS Rudki - Star Starachowice.

Naprzód Jędrzejów - MKS Czarni Połaniec.

 

Kolejka nr. 7 | 7/8 września 2019r.

 

Alit Ożarów - MKS Orlicz Suchedniów.

Star Starachowice - MKS Czarni Połaniec.

Naprzód Jędrzejów - MKS Zdrój Busko Zdrój.

MKS Neptun Końskie - GKS Rudki.

ŁKS Probudex Łagów - Pogoń Staszów.

TS 1946 Nida Pińczów - Spartakus Daleszyce.

Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Partyzant Radoszyce.

Lubrzanka Kajetanów - Łysica Bodzentyn.

MKS Wierna Małogoszcz - GKS Nowiny.

 

Kolejka nr. 8 | 14/15 września 2019r.

 

MKS Zdrój Busko Zdrój - GKS Nowiny.

Łysica Bodzentyn - MKS Wierna Małogoszcz.

GKS Partyzant Radoszyce - Lubrzanka Kajetanów.

MKS Czarni Połaniec - MKS Neptun Końskie.

Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko-Kamienna.

Pogoń Staszów - TS 1946 Nida Pińczów.

MKS Orlicz Suchedniów - ŁKS Probudex Łagów.

GKS Rudki - Alit Ożarów.

Naprzód Jędrzejów - Star Starachowice.

 

Kolejka nr. 9 | 21/22 września 2019r.

 

MKS Neptun Końskie - Naprzód Jędrzejów.

ŁKS Probudex Łagów - GKS Rudki.

TS 1946 Nida Pińczów - MKS Orlicz Suchedniów.

Granat Skarżysko-Kamienna - Pogoń Staszów.

Lubrzanka Kajetanów - Spartakus Daleszyce.

MKS Wierna Małogoszcz - GKS Partyzant Radoszyce.

Alit Ożarów - MKS Czarni Połaniec.

GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn.

Star Starachowice - MKS Zdrój Busko Zdrój.

 

Kolejka nr. 10  | 28/29 września 2019r.

 

Spartakus Daleszyce - MKS Wierna Małogoszcz.

Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów.

Star Starachowice - MKS Neptun Końskie.

MKS Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko-Kamienna.

GKS Rudki - TS 1946 Nida Pińczów.

MKS Czarni Połaniec - ŁKS Probudex Łagów.

Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów.

MKS Zdrój Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn.

GKS Partyzant Radoszyce - GKS Nowiny.


Kolejka nr. 11 | 5/6 października 2019r.

 

MKS Neptun Końskie - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Łysica Bodzentyn - GKS Partyzant Radoszyce.

Alit Ożarów - Star Starachowice.

TS 1946 Nida Pińczów - MKS Czarni Połaniec.

Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Rudki.

Lubrzanka Kajetanów - MKS Orlicz Suchedniów.

MKS Wierna Małogoszcz - Pogoń Staszów.

GKS Nowiny - Spartakus Daleszyce.

ŁKS Probudex Łagów - Naprzód Jędrzejów.

 

Kolejka nr. 12 | 12/13 października 2019r.

 

Star Starachowice - ŁKS Probudex Łagów.

Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn.

MKS Zdrój Busko Zdrój - GKS Partyzant Radoszyce.

Pogoń Staszów - GKS Nowiny.

MKS Orlicz Suchedniów - MKS Wierna Małogoszcz.

GKS Rudki - Lubrzanka Kajetanów.

MKS Czarni Połaniec - Granat Skarżysko-Kamienna.

Naprzód Jędrzejów - TS 1946 Nida Pińczów.

MKS Neptun Końskie - Alit Ożarów.

 

Kolejka nr. 13 | 19/20 października 2019r.

 

ŁKS Probudex Łagów - MKS Neptun Końskie.

TS 1946 Nida Pińczów - Star Starachowice.

Alit Ożarów - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Granat Skarżysko-Kamienna - Naprzód Jędrzejów.

Lubrzanka Kajetanów - MKS Czarni Połaniec.

MKS Wierna Małogoszcz - GKS Rudki.

GKS Nowiny - MKS Orlicz Suchedniów.

Łysica Bodzentyn - Pogoń Staszów.

GKS Partyzant Radoszyce - Spartakus Daleszyce.

 

Kolejka nr. 14 | 26/27 października 2019r.

 

MKS Zdrój Busko Zdrój - Spartakus Daleszyce.

Pogoń Staszów - GKS Partyzant Radoszyce.

Alit Ożarów - ŁKS Probudex Łagów.

MKS Orlicz Suchedniów - Łysica Bodzentyn.

GKS Rudki - GKS Nowiny.

MKS Czarni Połaniec - MKS Wierna Małogoszcz.

Naprzód Jędrzejów - Lubrzanka Kajetanów.

MKS Neptun Końskie - TS 1946 Nida Pińczów.

Star Starachowice - Granat Skarżysko-Kamienna

 

Kolejka nr. 15 | 2/3 listopad 2019r.

 

ŁKS Probudex Łagów - MKS Zdrój Busko Zdrój.

TS 1946 Nida Pińczów - Alit Ożarów.

Granat Skarżysko-Kamienna - MKS Neptun Końskie.

Lubrzanka Kajetanów - Star Starachowice.

MKS Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów.

GKS Nowiny - MKS Czarni Połaniec.

Łysica Bodzentyn - GKS Rudki.

GKS Partyzant Radoszyce - MKS Orlicz Suchedniów.

Spartakus Daleszyce - Pogoń Staszów.

 

Kolejka nr. 16 | 9/10 listopada 2019r.

 

Alit Ożarów - Granat Skarżysko-Kamienna.

Star Starachowice - MKS Wierna Małogoszcz.

MKS Zdrój Busko Zdrój - Pogoń Staszów.

MKS Orlicz Suchedniów - Spartakus Daleszyce.

GKS Rudki - GKS Partyzant Radoszyce.

MKS Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn.

Naprzód Jędrzejów - GKS Nowiny.

MKS Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów.

ŁKS Probudex Łagów - TS 1946 Nida Pińczów.

 

Kolejka nr. 17 | 16/17 listopada 2019r.

 

TS 1946 Nida Pińczów - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Granat Skarżysko-Kamienna - ŁKS Probudex Łagów.

Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów.

MKS Wierna Małogoszcz - MKS Neptun Końskie.

GKS Nowiny - Star Starachowice.

Łysica Bodzentyn - Naprzód Jędrzejów.

GKS Partyzant Radoszyce - MKS Czarni Połaniec.

Spartakus Daleszyce - GKS Rudki.

Pogoń Staszów - MKS Orlicz Suchedniów.


źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual