Reaktywacja serwisu mksczarnipolaniec.pl

autor: Administrator; 2019-01-08 12:03:12; ;

Z początkiem stycznia rozpoczęliśmy pracę nad reaktywacją dawnego serwisu o drużynie Czarnych Połaniec. Jak wiadomo, nie zamierzamy dublować strony oficjalnej, więc u nas w serwisie znajdziecie tylko informacje związane z sekcją piłkarską „Czarnych”.   Natomiast od dnia 2 lutego bieżącego roku, strona „Nieoficjalna” wystartuje już zgodnie pod adresem (http://mksczarnipolaniec24.pl)

 

Strona została tak z budowana z myślą o kibicach, chcemy by każdy kibic czuł się w naszym serwisie bardzo dobrze, właśnie dla tego w naszym serwisie nie zobaczysz denerwujących reklam, czy opłat za dany materiał.   Przygotowana szata graficzna została w bardzo przejrzysty sposób, gdyż że strony głównej możemy zaczerpnąć wiedzy odnośnie z kim nasza drużyna będzie grać czy prześledzić kto przewodzi w ligowej tabeli.

 

Strona jest fazie rozbudowy, więc większość działów może zawierać błędy, w razie napotkanych błędów prosimy o wyrozumiałość. Nasza strona do startu rozgrywek będzie aktualizowana.

 

Chcemy stworzyć bardzo wiarygodny portal internetowy o drużynie Czarnych Połaniec, mamy nadzieje że będziecie częstymi czytelnikami naszego serwisu.

 

Również czynimy starania by jak najszybciej strona wróciła na swój główny adres internetowy czyli mksczarnipolaniec.pl.

 

Zespół:

MKSCZARNIPOLANIEC.PL

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual