Startuje nowy sezon, Wierna vs Czarni!

autor: Redakcja; 2020-07-18 08:57:09; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś startuje nowy sezon w świętokrzyskiej 4- lidze, mecz, który zainauguruje ten sezon zostanie rozegrany w Skarżysku Kamiennej gdzie tamtejszy Granat podejmować będzie Partyzanta Radoszyce. Nas niewątpliwie najbardziej interesuje dzisiejszy wyjazdowy mecz Czarnych Połaniec z Wierną Małogoszcz, pierwszy gwizdek sędziego o 17:30 w Małogoszczy.

Co słychać w obozie Czarnych Połaniec?

- W dniu 5 czerwca 2020 roku, nowym szkoleniowcem Czarnych Połaniec został Grzegorz Wcisło. Który na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Krzysztofa Łętochę, który został włączony do sztabu szkoleniowego drugoligowej Stali Rzeszów. Drużyna z Połańca rozegrała sześć meczów kontrolnych z czego pięć zakończyło się zwycięstwami, podopieczni Grzegorza Wcisło jedyną przegraną w ramach przygotowań do nowego sezonu zanotowali w meczu z Smoczanką Mielec 2-4. W ostatnim meczu sparingowym przed startem ligi drużyna Czarnych Połaniec pokonała drugą drużynę Stali Mielec 2-1. Przed nami dziś już nowy sezon, a więc na inauguracje sezonu, zaczynamy od meczu wyjazdowego z Wierną Małogoszcz.

Co słychać w obozie naszego przeciwnika?

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest drużyna z powiatu jędrzejowskiego czyli „MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ” Ta drużyna została założona w 1978 roku. Barwami klubowymi są uznawane następujące kolory: niebiesko-biało-czerwone. Drużyna z Małogoszczy w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu rozegrała 5 meczów kontrolnych m.in. GKS Nowiny, Spartakus Daleszyce, Moravia Morawica, ŁKS Probudex Łagów, Piaskowianka Piaski. W trakcie przygotowań do nowego sezonu drużyna Wiernej wygrała jeden mecz kontrolny, jeden mecz zakończył się wynikiem remisowym, a trzy zakończyły się wynikami nie korzystnym dla drużyny z Małogoszczy. W ostatnim meczu sparingowym przed startem ligi, Wierna pokonała Piaskowiankę Piaski 7-0. W nowym sezonie życzymy Wiernej powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.

Początek dzisiejszego meczu o 17:30 w Małogoszczy.

źródło: własne / fot. MKS Wierna Małogoszcz