Trwa aktualizacja strony!

autor: Redakcja; 2019-06-19 13:57:07; mksczarnipolaniec.pl;

W dniu 12 czerwca rozpoczęliśmy pracę nad odświeżeniem kilku działów, najbardziej pracujemy już nad działem rozgrywki ten dział jest już bardzo blisko finalizacji, jednak na jego w drożenie na stronę pozostało nam jeszcze kilka dni. Jeśli wyrobimy się z tym do 21 czerwca odświeżone zostaną inne działy nie związane już z działem rozgrywki.

 

Potencjał naszej strony pozwala nam aby nasz serwis jeszcze bardziej wykorzystać o inne sekcje klubu MKS Czarni Połaniec, jakie to będą sekcje? Na tą chwile nie wiadomo, rozważamy że oprócz sekcji piłkarskiej pojawi się jeszcze jedna sekcja ale o tym będziemy na bieżąco informować.

 

W związku z pracami aktualizacyjnymi strona może zawierać błędy od strony technicznej.

 

Zespół mksczarnipolaniec.pl

 

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual