W niedzielę grana trzecia ligowa kolejka!

autor: Luki92; 2019-08-16 11:41:35; mksczarnipolaniec.pl;

Już w niedzielę startuje trzecia seria gier w piłkarskiej IV lidze w okręgu świętokrzyskim. Obecny lider rozgrywek GKS Nowiny w tej kolejce zagra w Łagowie z miejscowych ŁKS-em. Natomiast druga siła obecnie naszej ligi to Granat Skarżysko-Kamienna swój mecz rozegra na własnym stadionie z Lubrzanką Kajetanów. Natomiast, Czarni Połaniec w tej serii gier będą podejmować beniaminka ze Suchedniowa.

 

Czas na baniaminka…

 

- Drużyna, Czarnych Połaniec w najbliższą niedzielę zmierzy się na własnym obiekcie z MKS Orlicz Suchedniów. Wracając jeszcze do poprzedniej kolejki to drużyna z Połańca swój mecz rozgrywała na wyjeździe w Staszowie gdzie pokonała miejscową Pogoń 1-0. Natomiast drużyna Orlicza Suchedniów w meczu dwóch beniaminków uległa na własnym terenie GKS-owi Rudki 2-3. Faworytem niedzielnej rywalizacji wydaje się być zespół z Połańca.

 

Świetny start rudny dla GKS-u Nowiny…

 

- Bardzo udanie rozgrywki IV- ligowe rozpoczęła drużyna GKS-u Nowiny, które wygrała swoje dwa pierwsze mecze ligowe. A w ostatniej ligowej serii gier pokonali Alit Ożarów 2-1. Natomiast drużyna z Łagowa w minionej kolejce przegrała z Wierną Małogoszcz 0-2, było to spotkanie rozgrywane w Małogoszczy. Faworytem tego meczu wydaje się drużyna z Nowin.

 

Beniaminek kontra spadkowicz…

 

- Również do bardzo ciekawego meczu dojdzie w niedzielę w Starachowicach gdzie drużyna Staru Starachowice będzie podejmować spadkowicza z trzeciej ligi Spartakusa Daleszyce. Star we wczorajszym ligowym meczu pokonał Partyzanta Radoszyce 4-1. Natomiast piłkarze z Daleszyc w poprzedniej serii ligowych zmagań pokonali Naprzód Jędrzejów. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

 

Pozostałe pary 3 kolejki - IV ligi:

 

GKS Rudki - MKS Zdrój Busko Zdrój.

Naprzód Jędrzejów - Olimpia Pogoń Staszów.

MKS Neptun Końskie - Partyzant Radoszyce.

Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn.

Nida Pińczów - MKS Wierna Małogoszcz.

Granat Skarżysko-Kamienna - Lubrzanka Kajetanów.

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual