W sobote zakończenie sezonu!

autor: Redakcja; 2019-06-05 10:16:43; mksczarnipolaniec.pl;

Już w najblirzszy weekend czeka nas finałowa kolejka w rozgrywkach na szczeblu trzeciej ligi w grupie czwartej. W Rzeszowie zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo ligi, a więc Stal będzie podejmować lidera rozgrywek Podhale Nowy Targ. Czarni Połaniec ligowy sezon zakończą meczem u siebie ze Spartakusem Daleszyce. Wisła Sandomierz zagra o utrzymanie z Chełmianką.

 

Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ, czas na finał…

 

- To będzie mecz, który zadecyduje kto po ostatnim gwizdku zakończy ligowe rozgrywki na 1 miejscu i co najważniejsze awansuje do piłkarskiej drugiej ligi. Stal aby wygrała rozgrywki ligowę potrzebuje zwycięstwa w meczu z Podhalem. Natomiast” „Nowotarżanom” do mistrzostwa wystarczy remis, jednak trudno sobie wyobrazić że piłkarze Podhala przyjadą do Rzeszowa by grać na remis. Wielu piłkarskich obserwatorów twierdzi jednak że Stal Rzeszów i Podhale Nowy Targ to najlepsze obecnie drużyny w piłkarskiej 3 lidze i obie ekipy zasługują na awans do 2 ligi, sytuacja jednak jest inna tylko zwycięzca rozgrywek będzie miał prawo gry na szczeblu drugiej ligi w grupie centralnej.

 

Wisła Sandomierz gra o utrzymanie…

 

- To będzie bardzo ważny mecz dla „Wiślaków” którzy muszą wygrać aby utrzymać się w lidze, łatwo na pewno nie będzie bo Chełmianka ligowy sezon też chce zakończyć zwycięstwem. Przed drużyną z Sandomierza nie łatwe zadanie, ale jak już wiadomo gra na swoim stadionie to duży atut drużyny gospodarzy, a w tej roli będzie właśnie sandomierska Wisła. W miniony weekend Wisła przegrała w Białej Podlaskiej z miejscowym Podlasiem 2-5. | Natomiast Chełmianka Chełm u siebie przegrała z drugą siłą naszej ligi Stalą Rzeszów aż 0-4. Czy drużyna Chełmianki w meczu z Wisłą zrehabilituje się za wysoką ligową przegraną z wiceliderem rozgrywek?!

 

Czas na pożegnanie z rozgrywkami trzecioligowymi…

 

- Dla Czarnych Połaniec to jest pożegnanie z piłkarską trzecią ligą. Na podsumowanie tego sezonu jeszcze przyjdzie czas, fakty na tą chwile są takie że drużyna z Połańca nie utrzymała się w piłkarskiej trzeciej lidze. Czarni w minionej kolejce przegrali na wyjeździe z Sołą Oświęcim 0-2. To nie był najlepszy mecz wykonaniu drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Łętochę. | W ostatniej ligowej serii gier naszym przeciwnikiem będzie drużyna Spartakusa Daleszyce. W drużynie z Daleszyc humory podobne do tych jakie panują w Połańcu, bo Spartakus też po sezonie żegna się z trzecioligowymi rozgrywkami. W poprzedniej kolejce Spartakus przegrał u siebie z Wisłą Puławy 1-2. Niewątpliwie jednego możemy być pewni że piłkarze obydwu zespołów obok meczu kończącego sezon nie przejdą obojętnie, bo na pożegnanie trzecioligowych rozgrywek będą chcieli wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

 

Pozostałe pary 34 serii gier.

 

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska.

Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski.

MKS Sokół Sieniawa – Avia Świdnik.

Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska.

Hutnik Kraków – Soła Oświęcim.

 

 

źródło: własne / fot. Krzysztof Krupa


Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual