Zapowiedź 10 serii gier w IV- lidze.

autor: Redakcja; 2019-09-26 12:50:13; mksczarnipolaniec.pl;

Już w najbliższy weekend rusza 10 seria gier o mistrzostwo w IV- lidze w grupie: Świętokrzyskiej. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Połańcu gdzie Czarni podejmować będą lidera rozgrywek ŁKS Łagów. Łysica Bodzentyn zagra na wyjeździe ze Zdrojem Busko Zdrój. Star Starachowice podejmować będzie Neptuna Końskie. A mecz, który otworzy tą kolejkę zostanie rozegrany w Radoszycach gdzie Partyzant zagra z GKS Nowiny.

 

Hit kolejki w Połańcu…

 

- To będzie jedno z najciekawszych spotkań ligowych w ramach 10 serii gier o mistrzostwo w świętokrzyskiej IV- lidze, a mianowicie Czarni Połaniec podejmować będzie drużynę lidera czyli ŁKS Probudex Łagów. Drużyną z Łagowa bardzo dobrze weszła w ligowy sezon i po 9 meczach ma na swoim koncie 24 punkty a na to złożyło się 8 zwycięstw i raz piłkarze ŁKS-u schodzili z boiska pokonani. W poprzednim ligowym spotkaniu zawodnicy ŁKS-u Łagów pewnie pokonali u siebie beniaminka z Rudek 5-0. Z kolei, Czarni Połaniec w minionej kolejce pokonali na wyjeździe 3-1 Alit Ożarów. ŁKS Łagów i Czarni Połaniec oraz GKS Nowiny spisują się bardzo dobrze w początkowej fazie tego sezonu. A początek meczu Czarni – ŁKS Probudex Łagów w sobotę o godzinie 15, faworyta tego meczu trudno wskazać.

 

Zdrój Busko Zdrój podejmuje Łysicę Bodzentyn…

 

- Również do bardzo ciekawego meczu w tej serii gier dojdzie w Busko Zdroju gdzie miejscowy Zdrój będzie podejmował Łysicę Bodzentyn. Drużyna z Bodzentyna w początkowej fazie tego sezonu nie zachwyca, Łysica to obecnie 15 drużyna z dorobkiem 7 punktów, a na to złożyło się 1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 4 razy ta drużyna schodziła z boiska pokonana. W poprzedniej serii gier Łysica w meczu wyjazdowym przegrała z GKS Nowiny 1-4. Natomiast Zdrój obecnie zajmuje 9 miejsce z 11 punktami w ligowej tabeli, a w poprzedniej kolejce Zdrój wyjazdowym meczu zremisował 1-1 ze Starem Starachowice. Faworytem niedzielnego meczu będzie drużyna Zdroju Busko Zdrój.

 

Spartakus Daleszyce zagra u siebie z Wierną Małogoszcz…

 

- W Daleszycach dojdzie do ciekawego spotkania jakim będzie mecz Spartakusa z Wierną w ramach dziesiątej serii gier o mistrzostwo IV- ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Drużyna Spartakusa Daleszyce w poprzedniej kolejce pokonała wyjazdowym spotkaniu Lubrzankę Kajetanów 3-1. Natomiast Wierna Małogoszcz w meczu przed własną publicznością zremisowała z Partyzantem Radoszyce 2-2. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

 

Wszystkie pary 10 kolejki IV ligi w grupie – Świętokrzyskiej.

 

Partyzant Radoszyce - GKS Nowiny.

MKS Czarni Połaniec - ŁKS Probudex Łagów.

Star Starachowice - MKS Neptun Końskie.

Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów.

GKS Rudki - TS 1946 Nida Pińczów.

Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów.

MKS Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko Kamienna.

MKS Zdrój Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn.

Spartakus Daleszyce - MKS Wierna Małogoszcz.

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual