Zapowiedź 11 kolejki:

autor: Luki92; 2020-09-24 20:23:38; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro zostanie zainaugurowana 11 seria gier w świętokrzyskiej IV- lidze, tą kolejkę zainauguruje mecz w Busko-Zdroju gdzie miejscowy AKS podejmował będzie GKS Rudki. W sobotnie przed południe swoje mecze rozegrają Czarni Połaniec i KS Naprzód Jędrzejów oraz Wierna Małogoszcz podejmie Stara Starachowice. Ciekawie zapowiada się niedzielny mecz w Bodzentynie, tam Łysica będzie gościć Granata Skarżysko-Kamienna.

Inauguracja kolejki w Busku…

- Mecz, który otworzy 11 serie gier w piłkarskiej IV lidze świętokrzyskiej zostanie rozegrany w Busko Zdroju. Miejscowy AKS 1947 Busko Zdrój podejmował będzie sąsiada z ligowej tabeli GKS Rudki. Drużyna AKS-u w trwającej rundzie jesiennej nie prezentuje się najlepiej. Po 10 meczach „Buszczanie” trzy razy odnosili zwycięstwa, 2 razy mecze kończyły się podziałem punktów oraz 3 mecze kończyły się wynikiem nie korzystnym te liczby przekładają się na 11 punktów co obecnie daje 16 miejsce. W drużynie z Buska, nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym i nowym trenerem został Mariusz Kośnider, który zastąpi na tym stanowisku Mariusza Arczewskiego. W ostatniej kolejce piłkarze z Buska, przegrali na wyjeździe z Pogonią Staszów 5-1. W drużynie GKS-u Rudki sytuacja nie wygląda wcale lepiej bo piłkarze z Rudek zajmują 17 miejsce z dziesięcioma punktami, a na to złożyło się 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz 4 mecze kończyły się porażkami. W minionej kolejce GKS Rudki przegrał przed własną publicznością z GKS-em Nowiny 2-5. Faworyta tego meczu trudno wskazać. Początek tego meczu jutro o 19.

Hit tej serii gier w niedziele w Bodzentynie…

- W niedziele zostanie rozegrane najciekawsze spotkanie tej kolejki, Łysica Bodzentyn będzie podejmowała drużynę Granata Skarżysko-Kamienna. Bardzo dobrze pierwszą część rundy jesiennej rozpoczęła drużyna Łysicy Bodzentyn, która po dziesięciu ligowych zmaganiach ma na swoim koncie 19 punktów, a na to złożyło się 6 zwycięstw, 1 remis, 3 mecze zakończyły się niepowodzeniem. W poprzedniej serii gier Łysica przegrała w meczu na wyjeździe ze Spartakusem 1-0. Przechodząc już do Granatu, ta drużyna zajmuje 12 miejsce z 14 punktami, a na taki bilans złożyło się 4 zwycięstwa oraz 6 meczów kończyło się wynikami nie korzystnymi. W miniony weekend drużyna ze Skarżyska pewnie pokonała na własnym boisku Neptuna Końskie w rezultacie 3-0. Początek tego meczu w niedziele o 15.

Pójść za ciosem…

- Czarni Połaniec w dobrych humorach przygotowują się do meczu z KS Naprzód Jędrzejów, piłkarze z Połańca w ostatnim meczu ligowym pokonali w Starachowicach miejscowy Star 3-2. A bilans ligowy połanieckiej drużyny wygląda następująco, 7 zwycięstw, 1 remis z Moravią Morawica u siebie, 2 mecze przegrane w tym jeden mecz był uznany jako walkower za udział nieuprawnionego zawodnika w meczu z AKS-em 1947 Busko Zdrój. Podopieczni Grzegorza Wcisło do sobotniego meczu przystąpią jako lider rozgrywek. Dużo gorsze nastroje panują w obozie naszych przeciwników, drużyna Naprzodu Jędrzejów bardzo słabo spisuje się po rozegraniu 10 spotkań ligowych co mówią nam te liczby, 1 tylko zwycięstwo, 2 razy mecz kończył się podziałem punktów, ale niestety aż 7 meczów zakończyło się wynikiem nie korzystnym. A to oznacza że nasi przeciwnicy w ligowej tabeli zajmują przed ostatnie miejsce z 4 punktami. Faworytem tego meczu wydaje się drużyna Czarnych Połaniec. Początek tego meczu o 11, w Połańcu liczymy jak zawsze na meczach domowych na naszych wspaniałych kibiców.

Wrócić na właściwe tory…

- Piłkarze Staru Starachowice w najbliższej kolejce zagrają w Małogoszczy i będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę, a przeciwnikiem drużyny ze Starachowic będzie MKS Wierna Małogoszcz. Star z ostatniego zwycięstwa cieszył się w szóstej kolejce gdzie przed własną publicznością pokonał beniaminka Moravię Morawica 3-1. Drużyna ze Starachowic zajmuje 11 miejsce z 15 punktami, a w ostatnim ligowym meczu Star przegrał na własnym terenie z Czarnymi Połaniec 2-3. Przechodzimy już do rywala ekipy ze Starachowic. A więc MKS Wierna Małogoszcz to 13 drużyna naszej rodzimej ligi, a w liczbach drużyna z Małogoszczy prezentuje się tak, 4 zwycięstwa oraz 6 meczów kończyło się porażkami. Początek tego meczu o 11 w sobotę.

Neptun gotowy przeciwstawić się wice liderowi…

- W niedzielne po południe drużyna Neptuna Końskie podejmować będzie rewelacyjny w pierwszej fazie sezonu drużynę Alitu Ożarów. Drużyna Neptuna Końskie to dziewiąta siła naszej ligi, a w ostatnim meczu przegrali w Skarżysku-Kamiennej z Granatem 0-3. Natomiast w ekipie z Ożarowa nastroje są bardzo dobre drużyna zajmuje 2 miejsce i do lidera z Połańca tracą tylko jeden punkt. W minionej serii gier Alit Ożarów pokonał u siebie Wierną Małogoszcz 3-2. Faworytem tego meczu powinna być drużyna Alitu. A początek meczu Neptun – Alit w niedziele o godzinie 15.

Pozostałe pary 11 serii gier 4 ligi - Świętokrzyskiej:

GKS Nowiny - Lubrzanka Kajetanów.
MKS Orlicz Suchedniów - Partyzant Radoszyce.
Moravia Morawica - Pogoń 1945 Staszów.
KS Hetman Włoszczowa - TS 1946 Nida Pińczów.
OKS Opatów - Spartakus Daleszyce.


źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual