Zapowiedź 11 serii gier w IV lidze:

autor: Redakcja; 2019-10-04 20:11:54; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro rusza 11 seria gier o mistrzostwo IV- ligi w grupie: Świętokrzyskiej. Mecze, które zainaugurują tą serie gier zostaną rozegrane w Skarżysku Kamiennej oraz w Kajetanowie, z kolei liderujący ŁKS Łagów zagra u siebie z Naprzodem Jędrzejów. Natomiast Czarni Połaniec zagrają w Pińczowie z miejscową Nidą.

Granat Skarżysko Kamienna podejmuje GKS Nowiny…

-  W tej serii gier, a więc Granat Skarżysko Kamienna na własnym obiekcie będzie gościł beniaminka czyli GKS Rudki, ta drużyna obecnie zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli. Dla klarowności drużyna ze Skarżysko Kamiennej obecnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 23- punktów. W poprzednim meczu Granat pokonał wyjazdowym spotkaniu MKS Orlicz Suchedniów 3-1. W minionej serii gier GKS Rudki przegrał w meczu przed własną publicznością z TS 1946 Nidą Pińczów 1-2.

ŁKS Probudex Łagów podejmuje Naprzód Jędrzejów..

- Bardzo dobrze w obecnej fazie sezonu spisuje się drużyna ŁKS-u Probudex Łagów, która wciąż przewodzi w ligowej stawce, w ostatnim meczu ligowym drużyna z Łagowa zremisowała bezbramkowo na trudnym terenie jakim jest stadion w Połańcu w meczu z drużyną Czarnych. Rywalem Łagowian będzie Naprzód Jędrzejów, który w tym sezonie spisuje się średnio. Drużyna z Jędrzejowa to obecnie 10 siła IV ligi w okręgu – Świętokrzyskim.  A w miniony weekend drużyna Naprzodu Jędrzejów przed własną publicznością gościła Alit Ożarów, a to spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny przyjezdnych w stosunku 0-4. Faworytem meczu będzie drużyna z Łagowa.

Czarni Połaniec jadą do Pińczowa na mecz z miejscową Nidą!

- Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w Pińczowie gdzie miejscowa Nida Pińczów będzie podejmować Czarnych Połaniec. TS 1946 Nida Pińczów to obecnie 6 drużyna w ligowej tabeli z 15- punktami. A w poprzedniej kolejce to drużyna z Pińczowa zgarnęła trzy punkty wyjazdowym meczu w Rudkach gdzie pokonała beniaminka czyli tamtejszy GKS Rudki w stosunku 1-2. Natomiast Czarni Połaniec w minionej serii gier bezbramkowo zremisowali z liderującym ŁKS Probudex Łagów. Faworyta niedzielnego meczu trudno wskazać.

Wszystkie pary 11 serii gier IV- ligi grupa: Świętokrzyska:

1. Granat Skarżysko Kamienna – GKS Rudki.

2. Lubrzanka Kajetanów – MKS Orlicz Suchedniów.

3. Alit Ożarów – Star Starachowice.

4. MKS Wierna Małogoszcz – Pogoń Staszów.

5. Łysica Bodzentyn – Partyzant Radoszyce.

6. GKS Nowiny – Spartakus Daleszyce.

7. MKS Neptun Końskie – MKS Zdrój Busko Zdrój.

8. ŁKS Probudex Łagów – Naprzód Jędrzejów.

9. TS 1946 Nida Pińczów – MKS Czarni Połaniec.

źródło: własne / Tomasz Kaczmarczyk