Zapowiedź 12 seria gier w 4- lidze.

autor: Redakcja; 2020-10-03 08:54:17; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś rusza 12 seria gier w świętokrzyskiej 4- lidze, mecz otwierający tą serie gier zostanie rozegrany w Kajetanowie gdzie miejscowa Lubrzanka podejmować będzie AKS 1947 Busko Zdrój. Czarni Połaniec swój mecz rozegrają w niedziele w Radoszycach z Partyzantem. Również ciekawie zapowiada się mecz niedzielny Alitu Ożarów z Łysicą Bodzentyn.


Lubrzanka podejmuje AKS 1947 Busko Zdrój.

- Już dziś o godzinie 13, Lubrzanka przed własną publicznością zmierzy się z AKS-em Busko Zdrój. Obie ekipy sąsiadują w ligowej tabeli gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 16 lokatę, natomiast piłkarze z Buska 17 miejsce. W ostatniej ligowym meczu piłkarze z Kajetanowa przegrali wyjazdowym meczu z GKS Nowiny 2-0. W drużynie „Buszczan” ostatni mecz ligowy zakończył się przegraną na własnym obiekcie z GKS Rudki 0-1 po golu w doliczonym czasie gry.

Czas na rehabilitacje…

- Piłkarze Alitu w niedzielne po południe będą chcieli zmazać plamę z ostatniego meczu, który wyraźnie przegrali w Końskich z miejscowym Neptunem aż 1-5. Dużo lepszych nastrojów też niema w Bodzentynie gdzie miejscowa Łysica uległa Granatowi Skarżysko Kamienna 0-3.Tym samym była to dla Łysicy trzecia ligowa przegrana z rzędu. Faworyta w tym meczu trudno wskazać.

Czarni Połaniec jadą do Radoszyc…

- Już w niedziele o 15 drużyna Czarnych Połaniec wróci do rytmu meczowego gdzie zmierzy się w Radoszycach z Partyzantem. Naszym przeciwnikiem będzie 18 siła naszej ligi czyli Partyzant Radoszyce, który po 11 meczach zgromadził tylko 8 punktów. Zaś Czarni Połaniec w miniony weekend pauzowali w związku że mecz z KS Naprzód Jędrzejów, został odwołany ze względu na problemy zdrowotne zawodników klubu z Jędrzejowa. Faworytem tego meczu wydaje się ekipa z Połańca.

Mecz przełożony!

W tej serii gier jedno spotkanie nie zostanie rozegrane, a więc sobotni mecz Star Starachowice – KS Naprzód Jędrzejów. Będzie to tym samym drugi mecz piłkarzy Naprzodu odwołany. Całej drużynie Naprzodu Jędrzejów życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy że już wkrótce będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w rozgrywkach 4 ligi.

Pozostałe pary 12 serii gier IV ligi.

Granat Skarżysko Kamienna - OKS Opatów.
MKS Wierna Małogoszcz - MKS Neptun Końskie.
Pogoń Staszów - MKS Orlicz Suchedniów.
GKS Rudki - Moravia Morawica.
TS 1946 Nida Pińczów - GKS Nowiny.
Spartakus Daleszyce - Hetman Włoszczowa.


źródło: własne / fot. echodnia.eu

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual