Zapowiedź 15 seria gier w 4- lidze.

autor: Luki92; 2020-10-22 16:51:40; mksczarnipolaniec.pl;

Przed nami 15 seria gier w piłkarskiej 4-lidze w grupie – Świętokrzyskiej. Czarni Połaniec w niedzielę zagrają u siebie z Lubrzanką Kajetanów. Mecz, który zainauguruje tą serie gier to mecz lidera czyli Orlicz Suchedniów na własnym boisku podejmie TS 1946 Nidę Pińczów. Również ciekawie będzie w Busku gdzie Zdrój zagra z Granatem Skarżysko – Kamienna. Również do bardzo ciekawego meczu dojdzie w Bodzentynie gdzie Łysica będzie gościć Star Starachowice.


Inauguracja kolejki w Suchedniowie::

- W sobotnie południe zostanie rozegrany mecz, który otworzy tą serie gier czyli Orlicz podejmował będzie Nidę Pińczów. Piłkarze Orlicza w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze co przekłada się obecnie na miejsce w ligowej tabeli, a drużyna z Suchedniowa w miniony weekend pauzowała w związku z odwołanym meczem wyjazdowym z Lubrzanką Kajetanów. Z kolei ekipa z Pińczowa w ostatnim czasie nie prezentuje się najlepiej, ostatnie ligowe zwycięstwo Nida zanotowała w 10 kolejce w meczu z OKS Opatów 1-0. A w miniony weekend ulegli u siebie Moravii Morawica 0-3. Pińczowianie w ligowej tabeli zajmują 15 miejsce po rozegraniu 14 spotkań i na swoim ligowym koncie mają 16 punktów. Faworytem sobotniego meczu będzie Orlicz Suchedniów.

Rozpędzony Granat jedzie do Buska…

- W drugim sobotnim meczu, który zostanie rozegrany o 13 w Busko Zdroju, AKS na własnym obiekcie będzie gościł drużynę Granatu Skarżysko-Kamienna. „Buszczanie” w ostatniej kolejce pokonali w Daleszycach tamtejszego Spartakusa 2-1. Tym samym piłkarze AKS-u powolutku notują awans w ligowej tabeli i po rozegraniu 14 meczów zajmują 10 miejsce z 20 punktami. Natomiast Granat ruszył w pogoń za najlepszymi drużynami w naszej lidze i w ostatniej serii gier wygrał u siebie z wiceliderem rozgrywek GKS-em Nowiny 1-0. Zawodnicy Granatu z każdym meczem pokazują że są w stanie wygrywać z najlepszymi drużynami w naszej lidze co przekłada się na siódme miejsce w ligowej tabeli z 22 punktami.

Wrócić na zwycięską ścieżkę…

- W minionym tygodniu piłkarze Czarnych Połaniec pauzowali w związku z przełożonym meczem z GKS Rudki. Czarni w swoim poprzednim meczu ligowym przegrali w derbach 1-0 z Pogonią Staszów. Natomiast w Okręgowym Pucharze pokonali Klimontowiankę 3-0 i awansowali do V rundy tych rozgrywek. Połaniecka drużyna w ligowej tabeli zajmuje 4 miejsce ale warto dodać że podopieczni Grzegorza Wcisło rozegrali 12 spotkań w, których zgromadzili 25 punktów. Spotkania z takimi drużynami jak Naprzód Jędrzejów i GKS Rudki zostały przełożone. Rywalem naszej drużyny będzie Lubrzanka Kajetanów, która zajmuje 17 miejsce i jest tuż nad strefą spadkową. W poprzedniej kolejce ekipa z Kajetanowa pauzowała. Faworytem meczu powinna być drużyna z Połańca.

Łysica liczy na przełamanie…

- W niedzielę o godzinie 13 w Bodzentynie Łysica podejmować będzie Star Starachowice, w Bodzentynie liczą że właśnie w tym meczu nastąpi przełamanie i drużyna Łysicy dopisze trzy punkty po tym meczu. Bodzentynianie ostatnie zwycięstwo odnotowali w 8 kolejce w meczu wyjazdowym pokonali Lubrzankę Kajetanów 3-1. Łysica to obecnie 11 siła naszej ligi z 19 punktami po 12 ligowych meczach. Dużo lepsze na stroje panują w obozie drużyny ze Starachowic, która w poprzedniej kolejce pokonała Partyzanta Radoszyce 4-1. Drużyna Staru Starachowice zajmuje 9 miejsce po rozegraniu 13 spotkań zgromadzili 19 punktów. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

Pozostałe pary 15 serii gier IV ligi.

KS Hetman Włoszczowa – MKS Wierna Małogoszcz.
OKS Opatów – MKS Neptun Końskie.
Partyzant Radoszyce – MKS Olimpia Pogoń 1945 Staszów.
KS Naprzód Jędrzejów – GKS Rudki.
Moravia Morawica – Spartakus Daleszyce.
GKS Nowiny – MZKS Alit Ożarów.


 

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual