Zapowiedź 16 kolejki IV ligi:

autor: Redakcja; 2019-11-06 15:23:49; mksczarnipolaniec.pl;

Przed nami już przed ostatni akcent rundy jesiennej w piłkarskiej IV lidze w okręgu – świętokrzyskim. W najbliższy weekend, Czarni Połaniec w tej serii gier podejmować będą na własnym terenie Łysicę Bodzentyn. Liderujący ŁKS Łagów w tej kolejce zagra przed własną publicznością z Nidą Pińczów. Star zagra u siebie z MKS Wierną Małogoszcz.

Mecze 16 serii gier o mistrzostwo IV ligi w grupie: - Świętokrzyskiej zostaną rozegrane w sobotę 9 listopada oraz 10 listopada bieżącego roku.

MKS Orlicz Suchedniów – Spartakus Daleszyce | 9 listopada 2019 – 11:00

- Drużyna z Suchedniowa obecnie znajduje się na przed ostatnim miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów, drużyna Orlicza w tej chwili znajduje się w strefie spadkowej. Beniaminek z Suchedniowa w poprzedniej kolejce pokonał w Radoszycach miejscowego Partyzanta 1-2. Drużyna Spartakusa Daleszyce znajduje się tuż nad strefą spadkową a dokładniej na 16 miejscu w ligowej tabeli z 13- punktami. Ekipa z Daleszyc w minionej serii gier pokonała przed własną publicznością Pogoń Staszów w rezultacie 2-0. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

MKS Zdrój Busko Zdrój – Olimpia Pogoń Staszów | 10 listopada 2019 – 13:00

- Do bardzo ciekawego meczu dojdzie w niedziele gdzie „Buszczanie” na własnym obiekcie będą gościć drużynę Pogoni Staszów. Drużyna Zdroju obecnie zajmuje 11 miejsce i mają na swoim ligowym koncie 16 punktów. A w poprzedniej kolejce piłkarze z Busko-Zdroju przegrali z liderem z Łagowa w stosunku 2-0. Pogoń Staszów w tej fazie rozgrywek radzi sobie bardzo dobrze co ostatecznie się przekłada na 6 pozycję w obecnych rozgrywkach a na swoim ligowym koncie zgromadzili 23 punkty. Staszowianie w poprzednim meczu ligowym przegrali 2-0 ze Spartakusem Daleszyce.

MKS Czarni Połaniec – Łysica Bodzentyn | 9 listopada 2019 – 13:00

- W sobotnie popołudnie drużyna Czarnych Połaniec będzie podejmować Łysicę Bodzentyn. Drużyna z Połańca obecnie zgromadziła 31 punktów co aktualnie pozwala im zajmować 4 miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze „Czarnych” w poprzedniej serii gier pokonali wyjazdowym meczu GKS Nowiny w rezultacie 2-0. Łysica Bodzentyn to siódma siła IV-ligowych rozgrywek a bodzentynianie łącznie zgromadzili do tej pory 20- punktów. A w poprzednim meczu pokonali u siebie GKS Rudki 1-0. Faworytem tego meczu będzie jednak drużyna z Połańca.

ŁKS Probudex Łagów – TS 1946 Nida Pińczów | 10 listopada 2019 – 13:00

- Świetnie w pierwszej części sezonu spisuje się drużyna z Łagowa, która przewodzi w ligowej stawce z dorobkiem 37 punktów i co raz bardziej wyrasta na głównego kandydata do awansu. Piłkarze ŁKS-u Probudex Łagów w miniony weekend pokonali Zdrój Busko Zdrój 2-0. Również dobrze w tej rundzie spisuje się drużyna z Pińczowa, która obecnie zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli z 18- punktami. W poprzedniej kolejce piłkarze Nidy pokonali u siebie Alit Ożarów 3-2. Faworytem tego meczu powinna być drużyna z Łagowa.

Wszystkie pary tej serii gier:

MKS Orlicz Suchedniów – Spartakus Daleszyce | sobota: 11:00

Star Starachowice – MKS Wierna Małogoszcz | sobota: 13:00