Zapowiedź 16 seri gier w 4- lidze.

autor: Luki92; 2020-10-29 13:23:29; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro inauguracja 16 serii gier w świętokrzyskiej 4- lidze, jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Wiernej Małogoszcz i GKS Nowiny. Natomiast Czarni Połaniec w sobotę pojadą do Pińczowa na mecz z tamtejszą Nidą. Granat na własnym obiekcie podejmował będzie rewelacyjnego beniaminka z Morawicy. Alit Ożarów będzie gościł na swoim stadionie AKS 1947 Busko Zdrój. Prawie wszystkie mecze tej kolejki zostaną rozegrane w sobotę.


Inauguracja kolejki w Małogoszczy!

- Już jutro o godzinie 13:30 Wierna Małogoszcz podejmować będzie trzecią drużynę naszej ligi czyli GKS Nowiny. Drużyna z Małogoszczy w ligowej tabeli zajmuje dziewiąte miejsce, a do tej pory zgromadzili 21-punktów. W poprzedniej kolejce Wierna przegrała w meczu wyjazdowym z beniaminkiem Hetmanem Włoszczowa 3-1. Przeciwnikiem Małogoszczan będzie GKS Nowiny, który w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Klub z Nowin zajmuje trzecie miejsce z 30-punktami a w ostatnim ligowym meczu pokonali Alit Ożarów 5:3. Faworytem piątkowego meczu wydaje się drużyna z Nowin.

Czarni jadą do Pińczowa…

- W sobotnie po południe w Pińczowie miejscowa Nida będzie gościła drugą siłę naszej ligi czyli Czarnych Połaniec. Drużyna z Pińczowa w poprzedniej kolejce przegrała w meczu wyjazdowym z liderem rozgrywek MKS-em Orlicz Suchedniów w stosunku 3-1. Pińczowianie w tabeli plasują się na 16 miejsce z 16 punktami. Team z Połańca w ostatnim ligowym meczu pokonał u siebie Lubrzankę Kajetanów 5-1. Warto podkreślić że wczoraj drużyna odrabiała ligowe zaległości i na własnym terenie pokonała KS Naprzód Jędrzejów 2-1. Tym samym drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło zajmuje drugie miejsce z 31- punktami. Teoretycznie w lepszej sytuacji jest drużyna z Pińczowa, która w środę nie rozgrywała żadnego meczu, jednak faworytem tego meczu powinna być ekipa Czarnych Połaniec.

Granat doskoczy do czołówki?!

- Do bardzo ciekawego meczu dojdzie w sobotę gdzie, Granat Skarżysko-Kamienna będzie podejmował na własnym obiekcie Moravię Morawica. Drużyna ze Skarżyska-Kamiennej stanie przed szansą doskoczenia do najlepszej 5-tki naszej ligi. Granat zajmuje 6 miejsce z 25 punktami i w przypadku wygranej z Moravią awansuje w ligowej tabeli do top 5. W ostatni weekend drużyna ze Skarżyska pokonała w meczu wyjazdowym AKS 1947 Busko Zdrój 1-0. Przeciwnikiem Granatu będzie świetnie spisująca się w lidze Moravia Morawica, która w obecnym sezonie występuje w roli beniaminka. Piłkarze z Morawica w minionej serii gier przegrali na własnym boisku ze Spartakusem Daleszyce. Moravia zajmuje w ligowej tabeli 4 miejsce z 27 punktami. Faworytem tego meczu wydaje się drużyna ze Skarżyska Kamiennej.

Czas na przełamanie, Łysica zagra z OKS-em Opatów…

- To będzie bardzo ważny mecz dla piłkarzy z Bodzentyna, ostatni wygrany mecz zanotowała w ósmej serii gier przeciwko drużynie Lubrzanki Kajetanów. Łysica w tabeli zajmuje 11 miejsce z 19 punktami. Przeciwnikiem „bodzentynian” jest beniaminek z Opatowa czyli miejscowy OKS, który znajduje się w strefie spadkowej na przed ostatnim miejscu z 9 punktami. W ostatniej serii gier pokonali u siebie MKS Neptun Końskie 2:1. Faworytem tego meczu powinna być drużyna Łysicy.

Pozostałe mecze 16 serii gier 4 ligi -Świętokrzyskiej.

Lubrzanka Kajetanów – KS Naprzód Jędrzejów.
Spartakus Daleszyce – MKS Orlicz Suchedniów.
MKS Neptun Końskie – KS Hetman Włoszczowa.
Star Starachowice – MKS Olimpia Pogoń Staszów.
GKS Rudki – MKS Partyzant Radoszyce.

 

źródło: własne | fot. Paweł Wełpa

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual