Zapowiedź 19 serii gier 4 ligi:

autor: Luki92; 2020-11-13 13:48:17; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro rusza ostatnia kolejka rundy jesiennej w piłkarskiej IV lidze – Świętokrzyskiej. Tą serię gier otworzą dwa mecze. W Morawicy Moravia będzie podejmować Neptuna Końskie, z kolei w Busku miejscowy AKS będzie gościł Łysicę Bodzentyn. W sobotę również lider z Suchedniowa zagra u siebie z Wierną Małogoszcz. Wicelider z Połańca zagra z Alitem Ożarów. To i jeszcze więcej w tej serii gier.

Orlicz Suchedniów chcę zakończyć rundę zwycięstwem!

- To może być bardzo udana runda za piłkarzami Orlicza Suchedniów, jeśli drużyna z Suchedniowa zainkasuje w sobotnim meczu trzy punkty, a ekipa Czarnych Połaniec nie zdobędzie w niedziele zdobyczy punktowej to właśnie drużyna Orlicza Suchedniów zostanie mistrzem jesieni. Przeciwnikiem teamu z Suchedniowa będzie Wierna Małogoszcz. W miniony weekend Orlicz bezbramkowo zremisował w meczu wyjazdowym z Alitem Ożarów. Również w ostatni weekend drużyna Wiernej Małogoszcz zremisowała na własnym boisku z beniaminkiem Moravią Morawica. Faworytem sobotniego meczu będzie lider rozgrywek Orlicz Suchedniów.

„Buszczanie” podejmują Łysicę.

- Spotkanie, które otworzy ostatnią serię gier odbędzie się w Busko Zdroju gdzie miejscowy AKS będzie podejmował Łysicę Bodzentyn. To będzie mecz drużyn, które sąsiadują w ligowej tabeli, wyżej notowaną drużyną jest Łysica Bodzentyn, która zajmuje 12 miejsce z 24 punktami. Natomiast AKS zajmuje 13 miejsce z 23 punktami na swoim koncie. W minionej kolejce „Buszczanie” pokonali wyjazdowym meczu Neptuna Końskie 2-1, jeśli chodzi o Łysicę to ulegli na własnym terenie GKS-owi Nowiny 1-3. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

Udanie zakończyć rundę jesienną, Czarni grają z Alitem:

- To będzie ostatni mecz rundy jesiennej w tym sezonie w Połańcu, warto zaznaczyć że piłkarzy z Połańca będzie jeszcze czekać wyjazdowym mecz z GKS Rudki, który został zaplanowany na 22 listopada na godzinę 13. A już w najbliższą niedzielę o godzinie 11 mecz z Alitem Ożarów w Połańcu, Czarni Połaniec w ostatniej kolejce zremisowali w Skarżysku Kamiennej z Granatem 1:1. Natomiast Ożarowianie bezbramkowo zremisowali z liderem MKS Orlicz Suchedniów. Faworytem niedzielnego meczu wydaje się drużyna Czarnych Połaniec.

Pozostałe pary 19 kolejki IV ligi – Świętokrzyskiej. Bez opisu.

Moravia Morawica – MKS Neptun Końskie.
GKS Nowiny – OKS Opatów.
KS Hetman Włoszczowa – SKS Star Starachowice.
KS Naprzód Jędrzejów – ZKS Granat Skarżysko-Kamienna.
MKS Partyzant Radoszyce – Spartakus Daleszyce.
MKS Olimpia Pogoń 1945 Staszów – TS 1946 Nida Pińczów.
GKS Rudki – Lubrzanka Kajetanów.

źródło: własne | Tomasz Kaczmarczyk