Zapowiedź 20 serii gier w 4- lidze:

autor: Redakcja; 2021-03-11 15:28:31; mksczarnipolaniec.pl;

Już w najbliższy weekend wraca piłkarska IV liga w grupie – Świętokrzyskiej. W związku z trwającymi obostrzeniami na trybunach nie zobaczymy kibiców. Mecz, który zainauguruje 20 serię gier odbędzie się w Busku, gdzie miejscowy AKS podejmować będzie OKS Opatów. Drużyna z Połańca swój mecz rozegra w niedzielne przed południe.

Na sobotę zaplanowano trzy mecze ligowe, pierwszy mecz, który otworzy tą serię gier odbędzie się na obiekcie Busku, gdzie miejscowy AKS zagra z beniaminkiem z Opatowa. W drugim sobotnim meczu GKS Rudki zmierzy się z TS 1946 Nidą Pińczów. Natomiast w trzecim sobotnim meczu, wicelider rozgrywek zagra na swoim stadionie z Hermanem Włoszczowa. W niedzielę czekać nas będzie mecz lidera rozgrywek, Czarni Połaniec zagrają w Staszowie w roli gospodarza z Wierną Małogoszcz. W drugim niedzielnym meczu beniaminek z Morawicy zagra u siebie z Łysicą Bodzentyn. Również ciekawie zapowiada się kolejny niedzielny mecz, gdzie Naprzód Jędrzejów na własnym terenie będzie gościł Alit Ożarów. Również bardzo interesująco zapowiada się mecz Neptuna Końskie z Orliczem Suchedniów. Trudny mecz czekać będzie drużynę Partyzanta Radoszyce, który zagra z Granatem Skarżysko-Kamienna. Ciekawy mecz również nas czekać będzie w Staszowie, gdzie miejscowa Pogoń zagra ze Spartakusem Daleszyce. Ostatni niedzielny mecz to spotkanie w Starachowicach, gdzie tamtejszy Star zagra z Lubrzanką Kajetanów.

 

Inauguracja rundy wiosennej w Busku....


- Spotkanie AKS-u 1947 Busko Zdrój z OKS Opatów otworzy wiosenną rundę w rozgrywkach na szczeblu IV- ligi w grupie: Świętokrzyskiej. Piłkarze z Buska rundę jesienną zakończyli na 13 miejscu z 26- punktami. W przypadku drużyny OKS-u Opatów to ta drużyna rundę jesienną zakończyła tuż nad drużynami zagrożonymi degradacją do klasy okręgowej, czyli team z Opatowa zajmuje po rundzie jesiennej 17 miejsce z dorobkiem 16 punktów. Patrząc na ligową, tabele faworytem tego meczu powinna być drużyna z Buska, a może to beniaminek z Opatowa zaskoczy i urwie punkty drużynie AKS-u? Początek tego spotkania zaplanowano na sobotę na godzinę 13.


Postawić się liderowi...


- W niedzielne przed południe drużyna Czarnych Połaniec w roli gospodarza zagra na sztucznej płycie boiska w Staszowie z Wierną Małogoszcz. Pierwotnie mecz miał być rozegrany na stadionie w Połańcu, ale zły stan murawy uniemożliwił by rozegranie tego meczu i właśnie zmieniono obiekt, na którym zostanie rozegrany ten mecz. Czarni Połaniec mają za sobą bardzo udaną rundę jesienną, drużyna z Połańca przewodzi w ligowej tabeli z 44- punktami po rozegraniu 19 meczów. A rywalem ekipy z Połańca będzie 11 siła 4 ligowych rozgrywek Wierna Małogoszcz, która w minionej rundzie zanotowała 27 punktów. Czy piłkarze z Małogoszczy zaskoczą lidera i urwią mu punkty? A może to Czarni w tym meczu zainkasują komplet punktów? O tym przekonamy się w niedzielne po południe, a pierwszy gwizdek sędziego o 11.Moravia zagra z Łysicą Bodzentyn...- Bardzo udaną rundę jesienną ma za sobą drużyna beniaminka z Morawicy, czyli miejscowa Moravia do meczu z Łysicą Bodzentyn, przystępują jako piąta siła czwarto ligowych rozgrywek z 35- punktami. Bodzentynianie jesienne zmagania zakończyli na dziesiątym miejscu z 27- punktami. Czy Moravia podtrzyma dobrą formę z jesienni, a może to Łysica zgarnie w tym meczu komplet punktów o tym przekonamy się w niedzielne późne po południe. Początek tego meczu o godzinie 14.

 

źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual