Zapowiedź 23 serii gier w 4- lidze:

autor: Luki92; 2021-04-02 11:16:21; mksczarnipolaniec.pl;

Po emocjach związanych z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski, jutro swoją kontynuację będzie miała 4 liga gdzie w ramach 23 kolejki, Czarni Połaniec pojadą do Opatowa na mecz z OKS-em. Również bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Nowinach gdzie miejscowy GKS podejmować będzie Moravię Morawica. Natomiast AKS Busko Zdrój na własnym obiekcie zagra ze Starem Starachowice.

Wszystkie mecze tej serii gier zostaną rozegrane w sobotę 3 kwietnia 2021 r.

GKS Nowiny podejmuje Moravię Morawica…

- Do najciekawszego meczu według terminarza w tej kolejce dojdzie w Nowinach gdzie tamtejszy GKS zagra z rewelacyjnym beniaminkiem z Morawicy. Piłkarze z Nowin będą chcieli zrewanżować się swoim sympatykom za przegraną w Regionalnym Pucharze Polski z Wisłą Sandomierz 1-3. Dużo lepsze nastroje panują w klubie z Morawicy, który w miniony weekend pokonała Hetmana Włoszczowa w stosunku 3-1. Faworytem tego meczu jednak wydaje się drużyna z Nowin.

Wicelider rozpoczyna pogoń za liderem….

- Przed drużyną z Suchedniowa nie łatwy mecz wyjazdowy tym razem pojadą do Beniaminka z Włoszczowej czyli miejscowego Hetmana. Orlicz w ostatniej kolejce pokonał 1-0 OKS Opatów czyli innego z beniaminków. Nastroje w drużynie Hetmana Włoszczowa są dalekie od idealnych, ta drużyna w poprzedni weekend uległa Moravii Morawica 1-3. Tym samym drużyna z Włoszczowej zajmuje dopiero 15 miejsce i aby nie oglądać się za siebie musi zapunktować z Orliczem co łatwe nie będzie bo wiadomo że Orlicz walczy by jak najszybciej zbliżyć się do lidera z Połańca. Faworytem tego meczu będzie Orlicz Suchedniów.

Lider jedzie na mecz z beniaminkiem…

- Przed beniaminkiem nie lada trudne zadanie, drużyna z Połańca czyli lider rozgrywek prezentuje bardzo dobrą formę i każdy wynik inny niż zwycięstwo Czarnych będzie można uznać za dużą niespodziankę. W ostatniej kolejce OKS Opatów przegrał w Suchedniowie 1-0 z Orliczem. Natomiast, drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło pokonała w Staszowie, Łysicę Bodzentyn 3-1. Faworytem tego meczu będzie drużyna, Czarnych Połaniec.

Wszystkie pary 23 serii gier IV ligi:

GKS Nowiny – Moravia Morawica.
MKS Wierna Małogoszcz – Olimpia Pogoń Staszów.
ZKS Granat Skarżysko-Kamienna – Lubrzanka Kajetanów.
Łysica Bodzentyn – KS Naprzód Jędrzejów.
Spartakus Daleszyce – TS 1946 Nida Pińczów.
MKS Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce.
MZKS Alit Ożarów – GKS Rudki.
AKS 1947 Busko Zdrój – Star Starachowice.
KS Hetman Włoszczowa – MKS Orlicz Suchedniów.
OKS Opatów – MKS Czarni Połaniec.

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual