Zapowiedź 25 serii gier w 3 lidze:

autor: Redakcja; 2019-04-18 10:20:16; mksczarnipolaniec.pl;

W Wielką Sobotę zostanie rozegrana 25 seria gier o mistrzostwo 3 ligi w grupie IV, najciekawiej zapowiada się mecz w Lublinie gdzie miejscowy Motor podejmować będzie Hutnik Kraków.  Z kolei Czarni Połaniec będą chcieli sprawić niespodziankę w Ostrowcu Świętokrzyskim.

HIT KOLEJKI:

W Lublinie czekać nas będzie jedno z najciekawszych spotkań w tej serii gier, czyli miejscowy Motor Lublin będzie podejmował Hutnika Kraków, który w tym sezonie występuje w roli beniaminka. Piłkarze Motoru Lublin do sobotniego meczu przystąpią w dobrych humorach po ostatnim zwycięstwie wyjazdowym gdzie w Połańcu pokonali drużynę Czarnych Połaniec 0-1, a bramka dla Lubinian padła ze stałego fragmentu gry jakim był rzut rożny, a bramkarza „Czarnych” pokonał w 38 minucie Szymon Kamiński. Hutnik Kraków w ostatnich tygodniach już tak nie zachwyca jak w pierwszej części sezonu, a w poprzednim meczu piłkarze z Krakowa zremisowali ze Stalą Kraśnik 1-1, jednak po meczu piłkarze Hutnika czuli duży niedosyt bo piłkarze z Kraśnika gola wyrównującego zdobyli w doliczonym czasie gry. Przechodząc już do sobotniego meczu, faworytem tego meczu będzie Motor ale również niema co skreślać drużyny Hutnika Kraków, pierwszy gwizdek o 15 WIELKĄ SOBOTĘ na stadionie w Lublinie.

Sprawić niespodziankę w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Każdy kolejny mecz dla drużyny Czarnych Połaniec będzie z gatunku tych za 6 punktów, w najbliższej serii gier podopiecznych Krzysztofa Łętochy czeka mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim jest KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Czarni Połaniec w ostatnim ligowym meczu przegrali na własnym terenie z Motorem Lublin 0-1. Natomiast KSZO w Puławach przegrało z tamtejszą Wisłą 2-0. A w sobotę kto się przełamie i wejdzie na zwycięską ścieżkę? O tym już przekonamy się w sobotnie późne popołudnie.

Spartakus chce urwać punkty liderowi:

Piłkarze z Daleszyc chcą bardzo pozostać w rozgrywkach trzeciej ligi, ale aby tak się stało drużyna w każdym meczu musi zgarniać komplet punktów. Najbliższy rywal, Spartakusa to lider rozgrywek, który na pewno będzie chciał kontynuować zwycięską ścieżkę. Piłkarze z Daleszyc w ostatniej ligowej kolejce zremisowali u siebie z Chełmianką Chełm 1-1. Z kolei „Górale” pokonali w derbach małopolski Sołę Oświęcim 1-0. Faworytem tego meczu będzie drużyna z Nowego Targu, a pierwszy gwizdek usłyszymy o 16 na stadionie Podhala.

Pozostałe pary 25 serii gier:

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz

Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik