Zapowiedź 28 serii gier w 3 lidze:

autor: Luki92; 2019-05-03 13:51:49; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro zostanie rozegrana 28 seria gier o mistrzostwo III ligi w grupie IV. Lider rozgrywek Podhale Nowy Targ zagra w Połańcu z Czarnymi. Stal Rzeszów jedzie do Sieniawy na mecz z tamtejszym Sokołem. Natomiast piłkarze Soły Oświęcim robią w ostatnim czasie sporo by utrzymać się na szczeblu 3 ligi, czy im się to uda najbliższe mecze o tym będą decydować.

 

Lider jedzie do Połańca po komplet punktów…

 

W sobotę do Połańca przyjedzie lider rozgrywek Podhale Nowy Targ, drużyna, która w tej rundzie zachwyca nie ma co się oszukiwać kroku dotrzymuje im tylko Stal Rzeszów. Dużo gorsze nastroje panują w obozie Czarnych Połaniec, podopieczni Krzysztofa Łętochy wciąż nie znaleźli sposobu by w rundzie wiosennej wygrać jakiś ligowy mecz. Obecnie Czarni są najsłabszą drużyną w trzecioligowych rozgrywkach. Przed meczem z drużyną z Nowego Targu ciężko być optymistycznie nastawionym do meczu. Atutem drużyny z Połańca będzie to że drużyna będzie grała przed własną publicznością ale czy będą wstanie zatrzymać rozpędzone Podhale? O tym przekonamy się w sobotnie późne popołudnie

 

Stal Rzeszów nie odpuszcza….

 

Piłkarze Stali Rzeszów wciąż wierzą w awans do drugiej ligi, mimo iż drużyna z Nowego Targu nie rozdaje punktów na prawo i lewo. Rzeszowianie w tej serii gier zagrają w Sieniawie z miejscowym Sokołem. Piłkarze Stali muszą ten mecz wygrać nie zależnie jakim rezultatem zakończy się sobotni mecz Czarni – Podhale. A kto wie może to piłkarze Sokoła sprawią niespodziankę i urwą punkty kandydatowi do awansu? O tym przekonamy się w niedzielę.

 

Soła Oświęcim walczy o ligowy byt…

 

W ostatnim czasie piłkarze Soły Oświęcim pokazują że chcą jeszcze uratować ten sezon i ostatnie zwycięstwa im pomagają realizować swój cel. W sobotnie popołudnie oświęcimianie zagrają przed własną publicznością z Avią Świdnik. Natomiast drużyna Avii będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę dla przypomnienia piłkarze ze Świdnika w ostatnim ligowym meczu przegrali u siebie z Motorem Lublin 0-3. A jakim zakończy się wynikiem sobotnia konfrontacja, o tym przekonamy się w sobotnie późne popołudnie.

 

Pozostałe pary 28 kolejki:

 

Wisła Sandomierz - Motor Lublin

Stal Kraśnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Hutnik Kraków - Chełmianka Chełm

Wisła Puławy - Wólczanka Wólka Pełkińska

Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice

Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski

 

źródło: własne

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual