Zapowiedź 3 kolejki IV ligi!

autor: Redakcja; 2020-07-31 10:54:15; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro startuje trzecia seria gier o mistrzostwo w świętokrzyskiej IV lidze. Czarni Połaniec zagrają w Bodzentynie z Łysicą. Nida Pińczów będzie gościć Star Starachowice, w niedziele GKS Nowiny podejmował będzie AKS Busko Zdrój. Neptun na własnym obiekcie będzie gościł drużynę Naprzodu Jędrzejów zaś Alit Ożarów zmierzy się z Pogonią Staszów. To i jeszcze więcej w tej kolejce.

Lider jedzie do Bodzentyna.

- Świetny start ligowego sezonu dla drużyny Czarnych Połaniec, która w pierwszych dwóch kolejkach pokonała Wierną Małogoszcz i Neptuna Końskie. W jutrzejszym meczu, Czarni Połaniec zagrają w spotkaniu wyjazdowym z Łysicą Bodzentyn. Rozgrywki dla naszych przeciwników rozpoczęły się bardzo dobrze gdyż drużyna z Bodzentyna pokonała w pierwszej serii gier beniaminka z Morawicy 2-1. Natomiast w ostatniej kolejce Łysica zremisowała 2-2 w Suchedniowie z miejscowym Orliczem. W sobotę liczymy na dobry mecz z obu stron, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 17:30.

Neptun będzie u siebie podejmował Naprzód Jędrzejów!

- Piłkarze Neptuna Końskie w najbliższej kolejce będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią ligową przegraną w meczu z Czarnymi Połaniec. Przypomnijmy że sezon dla Neptuna rozpoczął się bardzo dobrze bo w pierwszym meczu ligowym pokonali 1-0 Orlicz Suchedniów. Przechodząc już do obozu rywali drużyny z Końskich, to drużyna Naprzodu jest w dużym gazie, sezon zaczeli od remisu 2-2 z Alitem Ożarów, a w ostatniej kolejce rozgromili drużynę Wiernej Małogoszcz aż 6-2. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie a faworyta meczu trudno wytypować. To spotkanie zostanie rozegrane w niedziele o 17:30.

Star Starachowice liczy na przełamanie…

Spartakus Daleszyce zagra przed własną publicznością z Lubrzanką!

- Bardzo dobry start ligowego sezonu ma drużyna Spartakusa Daleszyce w najbliższej kolejce będą gościć na własnym obiekcie Lubrzankę Kajetanów. Nie trzeba tu ukrywać że faworytem tego meczu będzie właśnie drużyna z Daleszyc. Spartakus sezon rozpoczął w pierwszych dwóch kolejkach od zwycięstw z Pogonią Staszów oraz GKS-em Rudki. Natomiast Lubrzanka sezon zaczęła przeciętnie, jeden mecz przegrali, a w minionej kolejce zremisowali z TS 1946 Nidą Pińczów. Początek tego meczu w niedziele o 17:30.

Pozostałe pary 3 serii gier 4 ligi:

Alit Ożarów - Pogoń Staszów
MKS Wierna Małogoszcz - Partyzant Radoszyce