Zapowiedź 7 serii gier.

autor: Luki92; 2020-08-28 15:47:29; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro zostanie zainaugurowana siódma seria gier w piłkarskiej IV lidze, a spotkanie otwierające tą kolejkę zostanie rozegrane w Małogoszczy gdzie Wierna zagra z Nidą Pińczów. Druga siła naszej ligi czyli Łysica Bodzentyn na własnym boisku podejmować będzie GKS Rudki. Czarni Połaniec jako lider rozgrywek pojadą do Buska na mecz z AKS 1947.

Wierna podejmuje sąsiada z ligowej tabeli…

- W sobotnie po południe siódmą serie gier o mistrzostwo IV ligi w grupie: Świętokrzyskiej otworzy mecz Wiernej Małogoszczy z TS 1946 Nidą Pińczów. Co ciekawe obie drużyny sąsiadują koło siebie w ligowej tabeli Wierna jest 10 a Nida 11. W minionej kolejce piłkarze z Małogoszcz przegrali na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów 2-3. Natomiast zawodnicy z Pińczowa przegra u siebie z dobrze dysponowanym na początku tego sezonu Alitem Ożarów 1-2. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy Wierna zajmuje 10 miejsce z 9 punktami, punkt mniej mają piłkarze z Pińczowa i oni zajmują 11 lokatę. Pierwszy gwizdek arbitra o 16.

Alit Ożarów podejmuje Spartakusa Daleszyce…

- Również w sobotnie późne po południe, Alit Ożarów na własnym obiekcie zmierzy się ze Spartakusem Daleszyce. Drużyna Alitu ma znakomity początek sezonu jakim jest czwarte miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Ożarowa w poprzedniej kolejce pokonała w Pińczowie tamtejszą Nidę 2:1. Przechodzimy już do ekipy Spartakusa, a więc ta drużyna wygląda bardzo ciekawie w obecnych rozgrywkach, na tą chwile piłkarze z Daleszyc zajmują 7 miejsce. W ostatnim meczu ligowym pokonali u siebie Granat Skarżysko-Kamienna. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 17.

Pozostać na zwycięskiej ścieżce…

- Kapitalny start rundy notuje drużyna Czarnych Połaniec, która od startu rozgrywek ma na swoim ligowym koncie komplet punktów. Podopieczni Grzegorza Wcisło w ostatni weekend pokonali przed własną publicznością GKS Nowiny 1-0. Dużo gorsze na stroje panują u naszych przeciwników, bo wiem AKS 1947 Busko Zdrój nie rozpoczął tego początku sezonu dobrze. W ostatniej serii gier przegrali w Suchedniowie 4-2, tym samym „Buszczanie” zajmują dopiero 17 miejsce z 5 punktami. Początek tego meczu w niedziele o 17 w Busku.

Pozostałe pary 7 serii gier IV ligi gr. Świętokrzyskiej.
Łysica Bodzentyn - GKS Rudki
GKS Nowiny - KS Naprzód Jędrzejów
Moravia Morawica - MKS Orlicz Suchedniów
MKS Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów
OKS Opatów - Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa - Star Starachowice

 

źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual