Zapowiedź 8 serii gier w 4-lidze:

autor: Luki92; 2020-09-04 19:59:37; mksczarnipolaniec.pl;

Jutro startuje ósma seria gier w piłkarskiej czwartej lidze w regionie – Świętokrzyskim. Na sobotę zaplanowano trzy mecze, ciekawie zapowiada się mecz Staru Starachowice z Orliczem Suchedniów oraz Granatu Skarżysko Kamienna z Alitem Ożarów. Natomiast w niedzielne przed południe lider rozgrywek podejmie beniaminka z Morawicy.

Czarni Połaniec zagrają z rewelacyjnym beniaminkiem!

- To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, drużyna Czarnych Połaniec podejmuje na własnym terenie beniaminka Moravię Morawica. Z jednej strony świetny start rozgrywek drużyny z Połańca, która od 7 meczów o punkty jest niepokonana. Z drugiej zaś, świetna postawa i ostatnie wyniki beniaminka Moravii Morawica. Czarni Połaniec w miniony weekend pokonali w Busku miejscowego AKS w stosunku 4-2. Natomiast nasi przeciwnicy w poprzedniej serii gier pokonali MKS Orlicz Suchedniów 3-1. A więc pierwszy gwizdek sędziego o 11 w niedzielę, a ten mecz w roli arbitra głównego poprowadzi Andrzej Śliwa.

Star Starachowice podejmuje Orlicza Suchedniów.

- Piłkarze ze Starachowic jutro o 16, wybiegną na murawę by zrehabilitować się za przegraną w poprzedniej kolejce z Granatem Skarżysko Kamienna 1-2. Przeciwnikiem Staru będzie drużyna MKS-u Orlicz Suchedniów. Star Starachowice to obecnie piąta siła naszej ligi, mają na swoim ligowym koncie trzynaście punktów. Tak jak wspominaliśmy już w poprzedniej serii gier drużyna Granatu pokonała u siebie Star w rozmiarze 2-1. Natomiast Orlicz Suchedniów w poprzedniej kolejce przegrał z Moravią w Morawicy, a ten mecz zakończył się wynikiem 3-1. Drużyna z Suchedniowa zajmuje dziesiąte miejsce i również ma tyle samo punktów czyli dziesięć.

Wicelider jedzie do Kajetanowa na mecz z Lubrzanką.

- W niedzielne po południe Łysica Bodzentyn zagra w Kajetanowie z tamtejszą Lubrzanką. Drużyna z Bodzentyna do tego meczu przystąpi jako wicelider rozgrywek. Łysica w ostatniej serii gier pokonała przed własną publicznością GKS Rudki 2-0. Z kolei Lubrzanka w poprzedniej kolejce przegrała na wyjeździe z MKS Neptun Końskie 2-3. Drużyna z Kajetanowa zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli z 8 punktami.

Pozostałe pary 8 serii gier 4 ligi.

Granat Skarżysko-Kamienna - ALit Ożarów.
GKS Rudki - OKS Opatów.
TS 1946 Nida Pińczów - MKS Neptun Końskie
Spartakus Daleszyce - MKS Wierna Małogoszcz.
KS Naprzód Jędrzejów - AKS 1947 Busko Zdrój.
Partyzant Radoszyce - GKS Nowiny.
Pogoń 1945 Staszów - KS Hetman Włoszczowa.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk