jutro rusza 4 seria gier IV ligi gr. Św.

autor: Redakcja; 2020-08-07 00:20:07; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro nasi ligowcy wybiegną na murawę w ramach 4 kolejki w piłkarskiej IV ligi. Czarni Połaniec podejmować będą OKS Opatów. Drugi w tabeli Spartakus zagra w Pińczowie z Nidą. W najciekawszym meczu tej kolejki Star Starachowice będzie gościł u siebie AKS 1947 Busko Zdrój. GKS Nowiny zagra w Morawicy z Moravią. A więc zaczynamy naszą zapowiedź.

Lider gra z beniaminkiem z Opatowa!

- W sobotnie popołudnie Czarni Połaniec na własnym stadionie będą podejmować beniaminka, OKS Opatów. Drużyna z Połańca notuje bardzo dobry początek sezonu, po rozegraniu trzech meczów na swoim koncie mają komplet punktów co pozwala w tej chwili przewodzić w ligowej stawce. Czarni w poprzedniej kolejce pokonali w Bodzentynie Łysice 1-0. Zupełnie w innym położeniu jest drużyna OKS-u Opatów, która nie wystartowała najlepiej i do meczu z Czarnymi przystąpi z przedostatniego miejsca. Opatowianie jedyny punkt zdobyli w meczu inauguracyjnym z AKS-em 1947 Busko Zdrój. Faworytem sobotniego meczu wydaje się drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło czyli trenera Czarnych.

Hit kolejki w Starachowicach:

- Najciekawszy mecz tej serii gier odbędzie się w Starachowicach, Star na własnym obiekcie będzie podejmował AKS 1947 Busko Zdrój. Drużyna ze Starachowic zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli, a w ostatnim spotkaniu pokonali w Pińczowie miejscową Nidę 2-1, choć emocje w tym meczu były do końcowego gwizdka sędziego. „Buszczanie” ten sezon rozpoczęli średnio do pojedynku ze Starem przystępują z 12 miejsca. Piłkarze z Buska w minionej kolejce przegrali w Nowinach z tamtejszym GKS-em 4-0. Faworyta tego sobotniego meczu trudno wskazać.

Alit Ożarów zagra w Rudkach z GKS-em!

- Bardzo dobrze w ligowy sezon weszła drużyna z Ożarowa, która do meczu z ekipą z Rudek przystąpi z trzeciego miejsca. Ożarowianie w poprzedniej serii gier pokonali u siebie Staszowską Pogoń 3-2. Piłkarze GKS-u Rudki to obecnie 11 siła IV ligi w grupie: Świętokrzyskiej, w ostatnim ligowym meczu pokonali w Skarżysku Kamiennej Granat 3-2. Faworyta tego meczu trudno wskazać.

Pozostałe pary 4 serii gier o mistrzostwo 4 ligi - Świętokrzyskiej.

Partyzant Radoszyce - MKS Neptun Końskie
TS 1946 Nida Pińczów - Spartakus Daleszyce