Adam Kramarz odchodzi do Puszczy:.
Autor: Redakcja; 01.07.2022; 14:21; mksczarnipolaniec.pl

To już oficjalna informacja, 19-letni Adam Kramarz po bardzo dobrych występach w klubie MKS Czarni Połaniec przenosi się do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Adam w minionym sezonie pokazał swoje umiejętności nawet nie boimy się tego powiedzieć jego umiejętności przewyższały ten trzecioligowy poziom rozgrywek - mamy wielką nadzieje że Niepołomice to będzie kolejny krok w piłkarskim rozwoju Kramiego.

- Adam Kramarz w Czarnych Połaniec rozegrał 25 spotkań ligowych w tym 6 razy wpisał się na listę strzelców. Adam - dziękujemy ci za wszystkie mecze w źółto-czarnych barwach. Mamy nadzieje że jeszcze tu wrócisz.

Adam Kramarz z Puszczą Niepołomice związał się 2-letnią umową.

Powodzenia Adaś!!

Czarni przegrali ze Stalówką! (2) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0) Obsada sędziowska na Stalówkę: (0)