Akredytacje na mecze Czarnych Połaniec:.
Autor: Redakcja; 24.05.2022; 10:46; mksczarnipolaniec.pl


Od początku sezonu 2021/2022 przygotowaliśmy standardową procedurę przyznawania akredytacji na domowe mecze ligowe klubu MKS Czarni Połaniec, prośbę o akredytację należy złożyć nie później niż 48 godzin przed danym wydarzeniem / meczem. O otrzymaniu akredytacji dostaną Państwo informacje w e-mail'u zwrotnym. Prośbę o akredytacje należy wysłać za pośrednictwem naszego meila klubowego "redakcjamksczarnipolaniec@gmail.com.

 

Wzór wniosku akredytacyjnego:

 

  • Imię i nazwisko:
  • Redakcja: (Prasa.Foto,Telewizja)
  • Numer rejestracyjny (Wypełniamy przy chęci wjazdu samochodem na obiekt)
  • Prośba o akredytacje na mecz np. Podlasie Biała Podlaska.

 

Podobne Newsy
Czarni Połaniec lepsi od Stalówki: (0) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0) Odświeżona strona klubowa: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.