Bolesna przegrana z Unią Tarnów:.
Autor: Łukasz; 23.10.2022; 20:42; mksczarnipolaniec.pl


We wczorajszym meczu zespół MKS Czarni Połaniec na swoim terenie podejmował ZKS Unię Tarnów, mecz zakończył się wygraną małopolskiej drużyny - jedyna bramka w tym meczu padła w 83 minucie, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Palonek. Wczorajszy mecz został rozegrany w ramach 13 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - IV.

 

 

 

- Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny z Połańca, przyjezdni z Tarnowa mieli ogromne problemy z kreowaniem akcji na połowie Połanieckiego zespołu. W drugiej połowie spotkanie było bardzo wyrównane, jednak szczęście było przy przyjezdnych i w 82 minucie sędzia podyktował rzut karny, futbolówka obiła słupek lecz do futbolówki dopadł Tomasz Palonek i precyzyjnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Mimo dobrego meczu Czarni przegrywają, a co najgorsze bezbarwna gra Unii Tarnów, oraz po dość kuriozalnym karnym, wystarczyła by zgarnąć komplet punktów.

 

- Przed drużyną Czarnych Połaniec teraz wyjazd do Chełma na mecz z tamtejszą Chełmianką. Mecz ten zostanie rozegrany 29 października 2022 o godzinie 14.

 

MKS Czarni Połaniec - ZKS Unia Tarnów 0-1

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (3)
Garlic ; 3 miesiące temu

Myślę o osobach mających wpływ na wgląd obecnej kadry itp., którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu w sporcie itp. Takie zarządzanie w klubie jak jest obecnie zrobi z nas zaraz średniaka IV ligi i będziemy się emocjonować wielkimi derbami powiatu...

Bardzo bym chciał żeby 3 liga w Połańcu się utrzymała ale nabliższe co przewiduję to wysokie wciry od Wieczystej ;)

Łukasz ; 3 miesiące temu

Niestety piłkarsko brakuje nam skuteczności i troszkę szczęścia. Liga jest bardzo wyrównana i jeszcze jest sporo do ugrania, ale musimy z obecnych porażek wyciągnąć wnioski i co najmniej mecze kończyć remisem. A na wiosnę musimy się solidnie wzmocnić. Co masz na myśli pisząc "Mateusze"?

Garlic ; 3 miesiące temu

Przykro się patrzy na marsz drużyny do IV ligi. Powoli runda zbliża się do końca, może trener i "Mateusze" pomyślą o odejściu? Zawsze ktoś kto się zna na rzeczy mógłby popracować w klubie na wiosne.

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.