Co słychać u naszych zapaśników?.
Autor: Redakcja; 21.05.2022; 22:05; mksczarnipolaniec.pl


W dniu 21 maja 2022 roku w miejscowości Stróża (Województwo Lubelskie) odbyły się "Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet w grupie dzieci młodziczek i juniorek." Zawodniczki reprezentujące barwy MKS Czarni Połaniec pokazały się z bardzo dobrej strony i udowodniły że charakteru i serca im nie brakuje, a po parte pracą dają owoce w postaci medali.

 

W grupie młodziczek:

 

  • Złoty medal Julia Bartczak do 33 kg.
  • Srebrny medal Martyna Wołowiec do 39 kg.
  • Vm do 46 kg Oliwia Legawiec.
  • Vm do 58 kg Pola Skrobacz.
  • VIIm do 46 kg Zuzanna Kwiecień.
  • Xm do 46 kg Karolina Smakowska.

Start Połanieckich Wojowniczek wchodzący w ramy projektu szkoleniowego ''Enea szkoli Mistrzów 2022'' był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski U-15 ,które odbędą się w Kielcach 27-29.05.2022. Podopieczne trenerów Tadeusza Szkwarka i Wiktora Skrobacza, w Stróży wywalczyły drużynowo VI lokatę.

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Aluronem! (0) Siatkarska moc Czarnych Połaniec: (0) Poznaliśmy plan przygotowań: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.