Czarni gotowi na Chełmiankę!.
Autor: Łukasz; 29.10.2022; 08:48; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś o godzinie 14, Czarni Połaniec zagrają w meczu wyjazdowym w Chełmie z miejscową Chełmianką. Ten mecz zostanie rozegrany w ramach 14 serii gier na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej. Dzisiejsze spotkanie w roli sędziego głównego poprowadzi Sebastian Wiśniewski z Ryglic k. Krakowa.

Sytuacja ligowa w klubie z Połańca:

- Czarni Połaniec po rozegraniu trzynastu kolejek wygląda następująco, dwa zwycięstwa, jeden remis oraz dziesięć meczów zakończonych niekorzystnym wynikiem - Co daje naszej drużynie siedem punktów co przekłada się na ostatnie miejsce w tabeli czyli osiemnaste. Podopieczni Michała Szymczaka w minionej kolejce przegrali na swoim stadionie z Unią Tarnów 0-1. Do dzisiejszego meczu wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera.

Informacje o naszym przeciwniku:

- Pełna nazwa klubu naszego dzisiejszego przeciwnika to "Chełmski Klub Sportowy Chełmianka Chełm" - Ten klub został założony 20 sierpnia 1955 roku. Barwami klubowymi uznaje się kolory "biało-zielone". Największym sukcesem Chełmianki było dotarcie do 1/16 Finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Obecnie drużyna Chełmianki Chełm w ligowej tabeli  zajmuje 13 miejsce i po rozegraniu 13 spotkań zgromadzili również 13 punktów. A w ostatniej rozegranej kolejce, Chełmianka wyjazdowym meczu przegrała z Avią Świdnik 0-1.

Obsada sędziowska:

- Dzisiejsze spotkanie w roli sędziów obsługiwać będą m.in. Jako główny Sebastian Wiśniewski z podkrakowskich Ryglic, natomiast w roli sędziów liniowych-asystentów pracować będą Szymom Wiśniewski z Kraków (Krowodrza) oraz Daniel Bołoz z Tarnowa. - Cała trójka reprezentować będzie Małopolskie Kolegium Sędziowskie.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę w dzisiejszym meczu, transmisji oraz relacji tekstowej z dzisiejszego meczu nie będzie.

Social Media:

Sparingowa przegrana z Sokołem: (0) Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2)