Czarni lepsi od Wieczystej Kraków!.
Autor: Łukasz; 05.11.2022; 19:22; mksczarnipolaniec.pl

W sobotnie deszczowe popołudnie w Połańcu, Czarni Połaniec pokonali Wieczystą Kraków 2-1. Spotkanie to zostało rozegrane w ramach 15 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - czwartej. Mecz idealnie rozpoczął się dla zespołu przyjezdnych bo już w 4 minucie na listę strzelców wpisał się Denys Favorov. Czarni do remisu doprowadzi w 87 minucie kiedy Mateusz Stańczyk skierował futbolówkę do bramki drużyny z Krakowa. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 89 minucie z karnego Adrian Gębalski.

Skrót meczu: MKS Czarni Połaniec vs KS Wieczysta Kraków:

MKS Czarni Połaniec - KS Wieczysta Kraków 2-1(1-0)

Social Media:

Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)