Czarni podejmują Avię Świdnik:.
Autor: Łukasz; 04.03.2023; 08:35; MKS Czarni Połaniec


Już dziś o godzinie 13 w Połańcu, miejscowa drużyna Czarnych Połaniec zainauguruję rundę wiosenną od meczu z liderem rozgrywek Avią Świdnik. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 18 serii gier o mistrzostwo w piłkarskiej trzeciej lidze – grupie czwartej.

 

 

Co słychać w klubie z Połańca przed meczem z Avią?

 

- Klub z Połańca opuściło kilku zawodników, a są nimi, Damian Pyryt, Igor Woś, Mateusz Stańczyk, Mateusz Janeczko, Paweł Bażant oraz Wiktor Danielski. | Pytanie więc kto dołączył do naszego zespołu? Już spieszymy się z odpowiedzią, Jakub Kałaska trafił do nas z Wisły Sandomierz, Krystian Kardyś trafił do klubu z Połańca z PGE FKS Stal Mielec, Maciej Żądło przyszedł z klubu Pogoń Staszów oraz Tomasz Zieliński przeniósł się z Stali Rzeszów do MKS Czarni Połaniec. W klubie z Połańca kadra nie została jeszcze zamknięta, w klubie trwają dalej poszukiwania napastnika. | MKS Czarni Połaniec po rundzie jesiennej zajmują 16 miejsce z dorobkiem 16 punktów.

 

Kilka informacji o najbliższym przeciwniku:

 

- Pełna nazwa klubu naszego dzisiejszego rywala to „Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik” ten Klub został założony 1 maja 1952 roku. Funkcję Prezesa Avii Świdnik sprawuje od 26 października 2021 roku – Adam Żurek. Z kolei szkoleniowcem zespołu Avii Świdnik jest Pan, Łukasz Mierzejewski, który rolę pierwszego trenera pełni od 25 czerwca 2019 roku. Zespół pod wodzą trenera Mierzejewskiego rundę jesienną w piłkarskiej trzeciej lidze zakończył na 2 miejscu z 35 punktami. W związku iż kilka dni temu oficjalnie z ligi wycofał się lider rozgrywek ŁKS Probudex Łagów co oznacza że na pierwsze miejsce w lidze awansował zespół ze Świdnika. – A więc dziś zmierzymy się z liderem rozgrywek 3 ligi grupy - IV.

 

Absencję w meczu z Avią Świdnik:

 

- W meczu z Avią Świdnik nie zobaczymy na płycie boiska Adriana Gębalskiego, który został zawieszony za czerwoną kartkę oraz niesportowe zachowanie w listopadowym meczu z Koroną II Kielce.

 

Tak zakończył się mecz w rundzie jesiennej:

 

- Było to spotkanie rozgrywane w Świdniku 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 17:00, nasza drużyna to spotkanie przegrała w stosunku 3-1, na listę strzelców dla Avii wpisali się Szymon Rak (dwie) oraz Maciej Góralski. Z kolei honorową bramkę dla Połanieckiego klubu zdobył z rzutu karnego Adrian Gębalski.

 

Bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców w dzisiejszym meczu, bądźcie naszym 12-zawodnikiem!

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.