Czarni podejmują Procarte Kielce:.
Autor: Łukasz; 18.11.2022; 10:23; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś w Połańcu wracają siatkarskie emocje, miejscowy zespół MKS Czarni Połaniec będzie podejmował lidera rozgrywek drużynę Procartę Kielce. Dla zespołu z Połańca będzie to piąty mecz w obecnym sezonie, natomiast dla zespołu z Kielc będzie to 6 spotkanie w obecnej kampanii 3 ligi. Dzisiejszy mecz odbędzie w hali sportowej - Zespołu Szkół w Połańcu przy ul. Ruszczańkiej 23, a pierwsza piłka już o 19.

- Czarni Połaniec po rozegraniu 4 meczów zajmują trzecie miejsce z 10 punktami. Natomiast Procarte Kielce po rozegraniu 5 spotkań przewodzą w ligowej tabeli z 13 punktami.

Social Media:

Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)