Czarni Połaniec lepsi od Korony:.
Autor: Łukasz; 19.11.2022; 19:47; mksczarnipolaniec.pl


W dzisiejsze popołudnie Czarni Połaniec rozgrywali na swoim stadionie mecz ligowy z Koroną II Kielce, finalnie spotkanie zakończyło się wygraną klubu z Połańcu w stosunku 3-2. Bramki dla Dumy Połańca zdobywali, Kacper Wątróbski, Adrian Gębalski z karnego, oraz Eryk Galara. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystała drużyna z Kielc, tym samym ligowy rok kończymy zwycięstwem.

 

 

 

 

- Czarni Połaniec w styczniu wrócą do treningów o szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

MKS Czarni Połaniec - MKS Korona II Kielce 3-2 (1-1)

 

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.