Czarni Połaniec lepsi od Stalówki:.
Autor: Redakcja; 21.05.2022; 22:40; mksczarnipolaniec.pl


Czarni Połaniec w sobotnie po południe na  swoim obiekcie podejmował Stal Stalowa Wola, spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Połańca w rezultacie 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 36 minucie - Filip Bakowski. Mecz był rozgrywany w ramach 30 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie czwartej.

 

 

- Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17, drużyna Czarnych w dzisiejszym meczu wystąpiła w swoich nowych strojach jednolitych żółtych. Drużyna gości na murawie zaprezentowała się w trykotach zielono-czarnych. Pierwszą akcję podbramkową w dzisiejszym spotkaniu wykreowała drużyna przyjezdnych, lecz uderzenie zostało zblokowane przez Mateusz Załuckiego i goście wykonywali rzut rożny lecz ten stały fragment gry nie został wykonany najlepiej. W odpowiedzi Czarni Połaniec w 12 minucie świetnie znalazł się w polu karnym Adrian Gębalski, który próbował wygrać swój pojedynek z obrońcą gości to po części się udało lecz uderzenie pozostawiło wiele do życzenia. W 20 minucie kolejne bardzo dobre dośrodkowanie w nasze pole karne, ponownie świetną interwencją popisuje się nasz obrońca - Mateusz Załucki. W 22 minucie z nieprzygotowanej sytuacji Adrian Gębalski decyduje się na strzał na bramkę no ale  futbolówka wysoko przechodzi nad bramką przyjezdnych. W 23 minucie przed szansą na zdobycie gola stanął Michał Smoleń, który płaskim strzałem z prawej strony pola karnego szukał długiego rogu lecz futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki zespołu ze Stalowej Woli. W 36 minucie mamy pierwszego gola, a na listę strzelców wpisał się Filip Bakowski. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem gospodarzy.

 

- W drugą połowę weszli lepiej zawodnicy trenera Łukasza Surmy, czego efektem był agresywny doskok do Pawła Bażanta w 50 minucie i błąd naszego obrońcy próbował wykorzystać jeden z zawodników Stali, z drobnymi problemami interweniował nasz bramkarz. W 56 minucie goście wrzucają piłkę w nasze pole karne, jednak nasz bramkarz pewnie wyłapuje futbolówkę. W 59 minucie rzut wolny dla Stali Stalowa Wola ostatecznie futbolówka mija prawy słupek naszej bramki. W 71 minucie kolejna świetna interwencja naszego bramkarza, szczęście naszego golkipera dziś nie opuszczało. W 78 minucie wręcz powinno być 2-0 lecz interwencja bramkarza Stalówki była największych lotów. Już nic ciekawego w tym spotkaniu się nie wydarzyło i bardzo cenne trzy punkty dopisujemy do ligowego dorobku.

 

Następny mecz drużyna Czarnych Połaniec rozegra za tydzień w Sandomierzu, 29 maja 2022r  o godzinie 17. A za dziś dziękujemy wszystkim naszym kibicom za kulturalny doping w kierunku naszej drużyny.

 

MKS Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola 1-0 (1-0)

Podobne Newsy
Akredytacje na mecze Czarnych Połaniec: (0) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0) Odświeżona strona klubowa: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.